تبلیغات

الودرمان جزو سایت های بسیار پرطرفدار است که ماهانه بیش از میلیون ها بازدید دارد و به عنوان یکی از برترین و پر بازدیدترین وب سایت های تخصصی در زمینه سلامتی و زیبایی شناخته می شود؛ هر یک از بازدیدکنندگان مجله الودرمان علاقه بسیار زیادی به حوزه های سلامتی و درمانی دارند. بنابراین تبلیغات در سایت الودرمان برای هر یک از پزشکان، مراکز درمانی و شرکت های فعال در حوزه پزشکی  می تواند کاملا هدفمند انجام گیرد.

✅ یکی از روش های تبلیغات برای پزشکان، مطب ها و مراکز درمانی، دندانپزشکی، مامایی و… استفاده از سایت هایی مانند الودرمان است. مجله الودرمان به علت داشتن سئو بسیار قوی و میلیون ها بازدید ماهانه، موجب می گردد که بهترین سایت برای هر یک از شما عزیزان باشد.

✅ از جمله مزایایی که تبلیغات پزشکی و پزشکان در سایت الودرمان دارد، برندینگ شما است. به علت داشتن بازدید بسیار زیاد کاربران اینترنتی از این سایت، مبلغی که شما بابت تبلیغ کردن پزشک یا مطب می پردازید بسیار مناسب است و در مقابل بازخورد خیلی خوبی به شما خواهد داد.

✅ در صورتی که شما بخواهید با کلمات کلیدی حوزه فعالیت تان، سایت خود را سئو کنید، به طی کردن فرایند سئو و گذشت حداقل 6 ماه نیاز دارید؛ الودرمان کار را برای شما آسان کرده است. به علت دارا بودن یک تیم بسیار قوی سئو سایت و واحد تحریریه، همه کلمات کلیدی حوزه شما سئو شده و در صفحه اول گوگل قرا گرفته است. به همین دلیل با اطمینان می گوییم که هزینه تبلیغ پزشکی و تبلیغ  شما به خوبی جواب می دهد و باعث افزایش مشتریان شما خواهد شد.

برای تماس با مدیر تبلیغات با شماره زیر تماس بگیرید :

09366786904

 

مشاوره رایگان در واتساپ : 09366786904

 

تبلیغات

دکمه بازگشت به بالا