دندانپزشک

بهترین کلینیک دندانپزشکی در ایران【سال1403】✅+ لیست 10 تایی

ما در این مقاله قصد داریم 10 تا از بهترین کلینیک دندانپزشکی در ایران را به شما عزیزان معرفی نماییم. امکان دارد همه ی انسان ها در طول زندگی خود دچار دندان درد و یا مشکلات مربوط به دندان ها و دهان شوند. در این مواقع باید به کلینیک های دندانپزشکی مراجعه کرد. برخی از کلینیک های دندانپزشکی دارای ویژگی هایی می باشد که آن را از سایر کلینیک ها متمایز می کند. همچنین کلیه خدمات زیبایی و درمانی مربوط به دهان و دندان ها را ارائه می دهند. جالب است بدانید که اکثر کلینیک های دندانپزشکی دارای تجهیزات و دستگاه های پیشرفته و به روز دنیا می باشند. برای آشنایی بیش تر با کلینیک های دندانپزشکی و همچنین انواع ویژگی ها و خدمات آن ها، ما را تا پایان این مقاله همراهی کنید.

کلینیک دندانپزشکی چیست؟

در واقع کلینیک های دندانپزشکی، مرکزی برای رسیدگی به امور زیبایی و همچنین درمانی دندان ها می باشد. بهترین کلینیک دندانپزشکی در ایران دارای تعدادی دندانپزشک عمومی، جراح دندانپزشک، متخصص دندانپزشکی و تعدادی دستیار دندانپزشک می باشد. کلینیک های دندانپزشکی مجهز به تمامی تجهیزات و دستگاه های پیشرفته و مدرن می باشند. در کلینیک های دندانپزشکی در ابتدا توسط یک دندانپزشک عمومی، مورد معاینه قرار می گیرید. سپس در صورت نیاز، به یک متخصص دندانپزشکی ارجاع داده می شوید.

بهترین کلینیک دندانپزشکی در ایران باید دارای گواهینامه باشد. این امر موجب اطمینان خاطر بیماران می شود. این گواهینامه، نشان دهنده نظارت هیات دندانپزشکی معتبر بر امور کلینیک می باشد. معمولا کلینیک های دندانپزشکی دارای تیم و یا پرسنلی مجرب و کارآزموده می باشد. این امر موجب می شود تا خدمات دندانپزشکی را به صورت حرفه ای و تخصصی به بیماران خود ارائه بدهند. جالب است بدانید که کلینیک های دندانپزشکی باید دارای مسیر و همچنین دسترسی آسوده و راحتی باشند.

کلینیک دندانپزشکی چیست؟

ویژگی بهترین کلینیک دندانپزشکی در ایران

بهترین کلینیک دندانپزشکی دارای ویژگی هایی می باشد که آن را از سایر کلینیک ها متمایز می کند. برخی از این ویژگی ها شامل موارد زیر می باشد:

تجهیزات مدرن: بهترین کلینیک دندانپزشکی در ایران باید به روز باشد و کلیه امکانات را دارا باشد. به همین منظور باید دارای تجهیزات و دستگاه های مدرن و به روز دنیا باشد. این امر موجب می شود تا کلیه روند درمان، در کلینیک قابل انجام باشد.

محیط پاکیزه: دهان محلی مناسب برای انتقال بیماری های مختلف می باشد. امور دندانپزشکی نیز با دهان و دندان های افراد مختلف سروکار دارد. وجود محیط پاکیزه و استریلیزه کلینیک دندانپزشکی موجب جلوگیری از ایجاد و همچنین انتقال بیماری های مختلف می شود.

خدمات درمانی: همان طور که در مطالب بالا گفته شد، بهترین کلینیک دندانپزشکی در ایران باید کلیه خدمات درمانی و زیبایی مربوط به دندان ها را ارائه دهد. این امر موجب سهولت کار افراد می شود و به راحتی می توانند به متخصص مورد نظر خود مراجعه کنند.

پرسنل مجرب: کلینیک های دندانپزشکی باید دارای پرسنلی مجرب و کارآزموده باشند. همچنین باید رفتاری شایسته و مناسب با بیماران و مراجعه کنندگان داشته باشند. این امر موجب کاهش حس اضطراب و ترس بیماران می شود.

نکات ضروری در انتخاب بهترین کلینیک دندانپزشکی:

💎داشتن تجربه تجربه کاری و حرفه‌ ای دندانپزشکان تاثیری زیادی در انتخاب بهترین کلینیک دندانپزشکی دارد.
❤️مجهز به تجهیزات به روز مجهز بودن به امکانات و تجهیزات مختلف و به‌ روز دنیا از دیگر موارد انتخاب بهترین کلینیک دندانپزشکی می باشد.
✅رفتار حرفه ای برخورد مناسب و حرفه‌ ای پرسنل می تواند یکی دیگر از عوامل جذب بیماران به کلینیک دندانپزشکی باشد.
⚡انتخاب آگاهانه بهترین کلینیک دندانپزشکی در انتخاب موثرترین درمان نظرات بیماران را مورد توجه قرار می‌دهد. سپس با مشورت با بیماران روش نهایی درمان تعیین می‌ شود.

10 تا از بهترین کلینیک دندانپزشکی در ایران را بشناسید!

کلینیک دندانپزشکی افضل

کلینیک دندانپزشکی افضل

کلینیک افضل فعالیت خود را از سال 1390 شروع کرده است. این کلینیک دارای دندانپزشکان و همچنین متخصصان ماهر و دقیق می باشد. شایان به ذکر است که کلینیک دندانپزشکی افضل دارای پیشرفته ترین و به روزترین تجهیزات و ابزارهای دنیا می باشند. همچنین کلیه خدمات دندانپزشکی زیبایی و ترمیمی را به بهترین شکل ارائه می دهند. کلینیک دندانپزشکی افضل جزو یکی از بهترین کلينيک دندانپزشکی در ایران می باشد.

خدمات: 

 • ارتودنسی دندان
 • پروتز دندان
 • ایمپلنت دندان
 • لمینت دندان

آدرس: اصفهان، میدان احمد آباد، خیابان سروش، نبش فرعی اول، کلینیک دندانپزشکی افضل

شماره تماس: 03132284081

کلینیک دندانپزشکی اوستا

کلینیک دندانپزشکی اوستا

کلینیک اوستا به مدیریت دکتر محمدرضا حضرتی می باشد. همچنین دارای تجهیزات و دستگاه های مجهز و نوین می باشد. در این کلینیک خدمات دندانپزشکی به صورت حرفه ای به بیماران ارائه داده می شود. کلینیک دندانپزشکی اوستا تشکیل شده از دندانپزشکان و متخصصانی با تجربه کاری بالا و همچنین ماهر می باشد. همچنین کلیه خدمات دندانپزشکی در این کلینیک ارائه داده می شود. کلینیک دندانپزشکی اوستا جزو یکی از بهترین کلینیک دندانپزشکی در ایران می باشد.

خدمات: 

 • درمان ریشه دندان
 • ارتودنسی دندان
 • ایمپلنت دندان
 • کامپوزیت دندان

آدرس: تهران، خیابان توحید، نبش خیابان فرصت شیرازی، جنب داروخانه بیدگلی، پلاک 184، طبقه 1

شماره تماس: 02166918331

کلینیک دندانپزشکی شیخ صدوق

کلینیک دندانپزشکی شیخ صدوق

کلینیک شیخ صدوق کلیه خدمات دندانپزشکی زیبایی و درمانی را ارائه می دهد. همچنین خدمات خود را به صورت حرفه ای و تخصصی ارائه می دهد. این کلینیک دارای متخصصان و دندانپزشکان حرفه ای و با تجربه کاری بالا می باشد. در کلینیک شیخ صدوق از بهترین و با کیفیت ترین مواد و متریال استفاده می کنند. همچنین از دستگاه‌های مدرن و نوین در کار خود نیز استفاده می کنند. کلینیک دندانپزشکی شیخ صدوق جزو یکی از بهترین کلینیک دندانپزشکی در ایران می باشد.

خدمات: 

 • جراحی لثه
 • درمان ریشه دندان
 • پروتز دندان
 • جرم گیری دندان

آدرس: اصفهان، خیابان شیخ صدوق شمالی، بین سه راه شیخ مفید و چهارراه نیکبخت، کوچه 41 (شهید تقوی)، کلینیک دندانپزشکی شیخ صدوق

شماره تماس: 03136600700

کلینیک دندانپزشکی ماربل

کلینیک دندانپزشکی ماربل

کلینیک ماربل دارای محیطی آرامش‌بخش می باشد. همچنین فضایی کاملا استریل دارد. متخصصان کلینیک ماربل عضو هیات علمی دانشگاه شهید بهشتی و همچنین دانشگاه تهران می باشند. شایان به ذکر است که دارنده بورد تخصصی دندانپزشکی نیز می باشند. خدمات دندانپزشکی در این کلینیک به صورت حرفه ای و نوین به شما ارائه داده می شود. کلینیک دندانپزشکی ماربل جزو یکی از بهترین کلینیک دندانپزشکی در ایران می باشند.

خدمات:

 • جراحی فک و صورت
 • پروتز دندان
 • ایمپلنت دندان
 • درمان ریشه دندان

آدرس: تهران، جردن، نبش والی نژاد، کلینیک دندانپزشکی ماربل

شماره تماس: 02126472273

کلینیک دندانپزشکی نور

کلینیک دندانپزشکی نور

کلینیک نور متشکل از متخصصان و دندانپزشکانی حرفه ای و مجرب می باشد. در این کلینیک از پیشرفته ترین و نوین ترین تجهیزات و تکنولوژی ها استفاده می شود. کلینیک نور کلیه خدمات زیبایی و درمانی دندانپزشکی را به مراجعه کنندگان خود ارائه می دهد. همچنین کادر درمانی و اداری این کلینیک بسیار خوش برخورد و مبانی آداب می باشند. کلینیک دندانپزشکی نور جزو یکی از بهترین کلینیک دندانپزشکی در ایران می باشد.

خدمات:

 • ایمپلنت دندان
 • ارتودنسی دندان
 • پروتز دندان
 • درمان ریشه دندان

آدرس: اصفهان، خیابان رباط اول، چهارراه رزمندگان، ابتدای خیابان رزمندگان، جنب ایستگاه اتوبوس، کلینیک دندانپزشکی نور

شماره تماس: 03134404151

کلینیک دندانپزشکی هومینا

کلینیک دندانپزشکی هومینا

کلینیک هومینا دارای سابقه کاری بالایی در حیطه دندانپزشکی می باشد. در واقع این کلینیک از سال 1374 تاسیس شده است. در این کلینیک کلیه خدمات دندانپزشکی ارائه داده می شود. همچنین خدمات این کلینیک بسیار حرفه ای و با کیفیت می باشد. جالب است بدانید که خدمات دندانپزشکی کلینیک هومینا دارای گارانتی می باشد. کلینیک دندانپزشکی هومینا جزو یکی از بهترین کلینیک دندانپزشکی در ایران می باشد.

خدمات: 

 • ایمپلنت دندان
 • ارتودنسی دندان
 • درمان ریشه دندان
 • عصب کشی دندان

آدرس: تهران، سعادت آباد، میدان فرهنگ، جنب بیمارستان پارسیان، پلاک 11

شماره تماس: 0222129002

کلینیک دندانپزشکی قائم

کلینیک دندانپزشکی قائم

کلینیک قائم در سال 1384 فعالیت خود را آغاز کرده است. این کلینیک جزو یکی از مجهزترین کلینیک های دندانپزشکی در شیراز می باشد. کلینیک دندانپزشکی قائم تشکیل شده از تعداد زیادی از دندانپزشکان عمومی و همچنین متخصصان دندانپزشکی می باشد. در این کلینیک کلیه خدمات را به صورت حرفه ای و دقیق ارائه می دهند. همچنین دارای تجهیزات و فناوری های مدرن و نوین می باشد. کلینیک دندانپزشکی قائم جزو یکی از بهترین کلینیک دندانپزشکی در ایران می باشد.

خدمات: 

 • درمان ریشه دندان
 • پروتز دندان
 • جراحی دندان
 • ارتودنسی دندان

آدرس: شیراز، قصرالدشت، نرسیده به عفیف آباد، طبقه فوقانی بانک حکمت ایرانیان

شماره تماس: 07136288002

کلینیک دندانپزشکی بارانا

کلینیک دندانپزشکی بارانا

کلینیک بارانا جزو یکی از مجهزترین کلینیک های دندانپزشکی در مشهد می باشد. در این کلینیک از مواد و متریال مرغوب استفاده می شود. همچنین تجهیزات و تکنولوژی آن پیشرفته و مدرن می باشد. شایان به ذکر است که شما می توانید خدمات دندانپزشکی را به صورت اقساطی پرداخت کنید. در این کلینیک کلیه خدمات دندانپزشکی ارائه داده می شود. کلینیک بارانا از معاینه و مشاوره رایگان برخوردار می باشد. کلینیک دندانپزشکی بارانا جزو یکی از بهترین کلینیک دندانپزشکی در ایران می باشد.

خدمات:

 • کامپوزیت دندان
 • عصب کشی دندان
 • جراحی لثه
 • لمینت دندان

آدرس: مشهد، بین سجاد 4 و 2، رو به روی روزنامه قدس، کلینیک دندانپزشکی بارانا

شماره تماس: 05137609009

کلینیک دندانپزشکی تکسین

کلینیک دندانپزشکی تکسین

کلینیک تکسین دارای بیش از 18 سال سابقه کاری می باشد. این کلینیک جزو یکی از مجهزترین کلینیک های دندانپزشکی در خوزستان می باشد. در این کلینیک کلیه خدمات دندانپزشکی درمانی و زیبایی ارائه داده می شود. کلینیک تکسین دارای محیطی کاملا استریل و پاکیزه می باشد. همچنین این کلینیک مجهز به دستگاه ها و ابزارهای به روز و مدرن می باشد. کلینیک دندانپزشکی تکسین جزو یکی از بهترین کلینیک دندانپزشکی در ایران می باشد.

خدمات: 

 • جراحی دندان
 • ارتودنسی دندان
 • لمینت دندان
 • ایمپلنت دندان

آدرس: اهواز، سی متری، نبش خیابان کافی، جنب درب جروخی سینما اکسین، کلینیک دندانپزشکی تکسین

شماره تماس: 06132225579

کلینیک دندانپزشکی نگین

کلینیک دندانپزشکی نگین

کلینیک نگین جزو کلینیک های پیشرفته و مدرن می باشد. در این کلینیک کلیه خدمات دندانپزشکی زیبایی و درمانی ارائه داده می شود. خدمات این کلینیک بسیار حرفه ای و بی نقص می باشد. در این کلینیک متخصصان با مهارت و همچنین مجرب حضور دارند. همچنین از مجهزترین و پیشرفته ترین تجهیزات و ابزارها در این کلینیک استفاده می شود. کلینیک دندانپزشکی نگین جزو یکی از بهترین کلینیک دندانپزشکی در ایران می باشد.

خدمات: 

 • ارتودنسی دندان
 • ایمپلنت دندان
 • لمینت دندان
 • بلیچینگ دندان

آدرس: شیراز، چهارراه زرگری، به سمت چمران، ساختمان پزشکی ابن سینا، واحد 18

شماره تماس: 07136276287

تفاوت کلینیک دندانپزشکی و مطب

کلینیک های دندانپزشکی و مطب ها دارای تفاوت های زیادی می باشند. برای مثال بهترین کلینیک دندانپزشکی در ایران به صورت شبانه روزی خدمات خود را ارائه می دهد. معمولا مطب ها در ساعت های مشخص و همچنین اداری مشغول به فعالیت هستند. این امر موجب می شود که شما در هر ساعتی از شبانه روز بتوانید به کلینیک های دندانپزشکی مراجعه کنید و درمان خود را شروع کنید. جالب است بدانید که کلینیک های دندانپزشکی مجهز به تمامی تجهیزات و دستگاه های به روز و مدرن می باشند. معمولا مطب ها دارای این دسته از تجهیزات نمی باشند. دلیل اصلی آن فضای کم مطب ها می باشند.

بهترین کلینیک دندانپزشکی در ایران دارای فضا و محیط بزرگی می باشند. این امر موجب راحتی و آسایش کار و همچنین همراهان بیماران می شود. معمولا مطب های دندانپزشکی دارای فصای کوچکی می باشند. از دیگر تفاوت های کلینیک و همچنین مطب های دندانپزشکی می توان به وجود کلیه متخصصان دندانپزشکی در کلینیک ها اشاره کرد. معمولا در مطب ها 1 الی 2 دندانپزشک وجود دارد. کلینیک های دندانپزشکی دارای دندانپزشکان عمومی و همچنین متخصص می باشد. این امر موجب سهولت کار می شود.

تفاوت کلینیک دندانپزشکی و مطب

خدمات بهترین کلینیک دندانپزشکی در ایران

همان طور که در مطالب بالاتر گفته شد، کلینیک های دندانپزشکی کلیه خدمات مربوط به زیبایی و درمانی دندان و دهان را ارائه می دهند. برخی از این خدمات شامل موارد زیر می باشد:

عصب کشی دندان: یکی از خدماتی که در بهترین کلینیک دندانپزشکی در ایران انجام می شود، عصب کشی دندان می باشد. در بعضی مواقع امکان دارد ریشه دندان ها در گیر عفونت شود. در این مواقع دندانپزشک با استفاده از عصب کشی دندان، عفونت ها را تخلیه می کند. سپس با استفاده از مواد مخصوص، داخل ریشه دندان را پر می کنند.

ایمپلنت دندان: در بعضی مواقع امکان دارد دندان های طبیعی خود را به دلایل مختلف از دست بدهیم. در این مواقع می توانیم از ایمپلنت ها به عنوان جایگزین دندان های از دست رفته خود استفاده کنیم. ایمپلنت ها دارای میله ای کوچک پیچی شکل می باشند. این میله ها در استخوان فک قرار می گیرند و تاج مصنوعی دندان به آن تکیه می دهد.

ارتودنسی دندان: شما می توانید که بهترین کلینیک دندانپزشکی در ایران درمان ارتودنسی را نیز انجام دهید. برخی از افراد دارای دندان هایی نامرتب، کج و یا ناهنجاری های فکی می باشند. در این مواقع با استفاده از ارتودنسی می‌توان به ظاهر دندان ها بهبود بخشید و آن ها را مرتب و ردیف کرد. همچنین شما با استفاده از ارتودنسی می توانید مشکلات فکی خود را نیز اصلاح کنید.

جراحی فک: یکی از مهم ترین خدمات دندانپزشکی، جراحی فک می باشد. معمولا جراحی فک در کنار سایر روش های درمانی مانند ارتودنسی قابل انجام می باشد. برخی از افراد دارای ناهنجاری های فکی می باشند. این دسته از ناهنجاری ها باعث ایجاد ظاهری ناپسند می شود. شما با استفاده از جراحی فک می توانید روابط فکی خود را اصلاح کنید. همچنین ظاهری زیبا را به چهره خود هدیه کنید.

کلام آخر

کلینیک های دندانپزشکی مکان مناسبی برای رسیدگی به مشکلات دندانی می باشد. همچنین کلیه خدمات زیبایی و درمانی مربوط به دهان و دندان ها ارائه می شود. جالب است بدانید که کلینیک های دندانپزشکی دارای دستگاه ها و تجهیزات پیشرفته و مدرن می باشد. این امر می شود تا بتوانند به کلیه مشکلات رسیدگی کنند و درمان را سریع تر شروع کنند.

ما در این مقاله 10 تا از بهترین کلینیک دندانپزشکی در ایران را به شما عزیزان معرفی کردیم. از این که تا انتهای این مقاله با ما همراه بودید، از شما کمال تشکر را داریم. شما عزیزان می توانید انتقادات و پیشنهادات خود را با ما از طریق سایت الو درمان در میان بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش + یک =

دکمه بازگشت به بالا