سلب مسئولیت

مقالاتی که در سایت الودرمان ارائه می شوند، مربوط به بخش سلامتی، پزشکان، درمانی، روانشناسی و نبض بازار برای آموزش و افزایش اطلاعات کاربران فارسی‌زبان می باشند و تنها جنبه اطلاع رسانی به شما دارند.

اطلاعاتی که در مطالب این وب‌سایت ارائه‌شده اند با کمک یک تیم بسیار حرفه ای تحریریه الودرمان و متناسب با نیاز و سرچ کاربران وب فارسی جمع آوری شده اند؛ هر یک از این مطالب با هدف تولید و جمع آوری این مطالب تنها برای افزایش یافتن میزان آگاهی به عموم مردم است.

تحریریه الودرمان به دلیل دقت و حساسیت بالا این گروه از مطالب، همیشه سعی خود را کرده است که یک محتوا بسیار دقیق و صحیح منتشر کند؛ با این وجود هرگز توصیه نمی‌کند که در شرایط بسیار خاص و حساس از مطالب مرتبط و موجود در مقالات استفاده شود و در همه موارد،‌ در درجه اول کاربران را دعوت به مشورت با پزشکان و متخصصین می‌کند.

مجله الودرمان توصیه می کند که کاربران جهت تشخیص دادن، تسکین یافتن و درمان نمودن بسیاری از مشکلات حوزه پزشکی و درمانی ابتدا با دکتر متخصص مورد نظر خود مشورت کنند و در صورتی که دکتر تائید کرد، از موارد ذکر شده در مقالات، استفاده کنند. در غیر این صورت تمامی مسئولیت‌ها برعهده شخص کاربر خواهد بود.

در نتیجه وب‌سایت الودرمان مسئولیت هرگونه استفاده از مطالب موجود در این وب سایت یا هر اقدامی که با تکیه بر مطالب این سایت صورت گرفته و منجر به آسیب، اختلال یا عارضه‌ای شده است را از خود سلب می‌کند.

دکمه بازگشت به بالا