سلب مسئولیت

مقالاتی که در سایت الودرمان ارائه می شوند، مربوط به بخش سلامتی، پزشکان، درمانی، روانشناسی و نبض بازار برای آموزش و افزایش اطلاعات کاربران فارسی‌زبان می باشند و تنها جنبه اطلاع رسانی به شما دارند.

اطلاعاتی که در مطالب این وب‌سایت ارائه‌شده اند با کمک یک تیم بسیار حرفه ای تحریریه الودرمان و متناسب با نیاز و سرچ کاربران وب فارسی جمع آوری شده اند؛ هر یک از این مطالب با هدف تولید و جمع آوری این مطالب تنها برای افزایش یافتن میزان آگاهی به عموم مردم است.

تحریریه الودرمان به دلیل دقت و حساسیت بالا این گروه از مطالب، همیشه سعی خود را کرده است که یک محتوا بسیار دقیق و صحیح منتشر کند؛ با این وجود هرگز توصیه نمی‌کند که در شرایط بسیار خاص و حساس از مطالب مرتبط و موجود در مقالات استفاده شود و در همه موارد،‌ در درجه اول کاربران را دعوت به مشورت با پزشکان و متخصصین می‌کند.

مجله الودرمان توصیه می کند که کاربران جهت تشخیص دادن، تسکین یافتن و درمان نمودن بسیاری از مشکلات حوزه پزشکی و درمانی ابتدا با دکتر متخصص مورد نظر خود مشورت کنند و در صورتی که دکتر تائید کرد، از موارد ذکر شده در مقالات، استفاده کنند. در غیر این صورت تمامی مسئولیت‌ها برعهده شخص کاربر خواهد بود.

در نتیجه وب‌سایت الودرمان مسئولیت هرگونه استفاده از مطالب موجود در این وب سایت یا هر اقدامی که با تکیه بر مطالب این سایت صورت گرفته و منجر به آسیب، اختلال یا عارضه‌ای شده است را از خود سلب می‌کند.

سلب مسئولیت رپورتاژها و لینک‌های خارجی

لینک های خارجی و رپورتاژهای آگهی که وجود دارند تنها جنبه اطلاع‌رسانی دارند.
وب‌سایت الودرمان در نگارش مقالات خود به وب‌سایت‌های مختلفی لینک داده است که برخی آگهی تبلیغاتی (رپورتاژ آگهی) و برخی صرفا لینک‌ برای ارجاع دادن به صفحه‌ای دیگر (برای اطلاعات بیشتر و…) هستند. این به معنای تایید استفاده از خدمات و محصولات این وب‌سایت‌ها توسط الودرمان نیست و مسئولیت استفاده از این خدمات/محصولات برعهده کاربر و سایت ارائه‌دهنده محصول/خدمت است.

همچنین مسئولیت محتوای ارائه شده در رپورتاژها تماما بر عهده شخص آگهی‌دهنده است.

نکته: دقت کنید که نام نویسنده رپورتاژهای آگهی «نویسنده الو درمان» ثبت شده است و این مطالب با دسته‌بندی «رپورتاژ پزشکی» از مطالب دیگر تفکیک شده‌اند

دکمه بازگشت به بالا