دندانپزشک

بهترین کلینیک دندانپزشکی در تهران【سال1402】✅ + لیست 10 تایی

ما در این مطلب قصد داریم 10 تا از بهترین کلینیک دندانپزشکی در تهران را به شما معرفی نماییم، زیرا سلامت دندان ها به عنوان یک بخش مهم از سلامت عمومی بدن، درک جدی از اهمیتی که دندان های سالم برای زندگی بهتر دارند، دارد. دندان های سالم نه تنها به عملکرد بالای جهاز گوارش و تغذیه صحیح کمک می کنند، بلکه بر زیبایی و اعتماد به نفس شخص نیز تأثیر فوق العاده ای دارند. در واقع، مراقبت مناسب از دندان ها در طول عمر، می تواند برای جلوگیری از مشکلات دندانپزشکی بسیار مفید و موثر واقع شود. برای کسب اطلاعات بیشتر تا انتهای این مطلب با ما همراه بمانید.

دندانپزشکی چیست؟

دندانپزشکی یک رشته علمی و پزشکی است که به تشخیص، پیشگیری و درمان مشکلات دندانی و فکی مرتبط می‌ شود. زیر شاخه‌ های علمی دندانپزشکی شامل موارد زیر می‌ شود:

 1. ارتودنسی: علمی که به درمان اختلالات قدمتی و تناسبی جرمی و صورتی می‌ پردازد که اثرات آن ها روی عملکرد دندان‌ ها، مفاصل فکی و جرم استخوانی را تحت تأثیر قرار می‌ دهد.
 2. جراحی دهان و فک و صورت: زیر شاخه‌ ای از دندانپزشکی که به بررسی و درمان مشکلات جراحی دهان و فک و صورتی می‌ پردازد؛ از جمله عملکرد سیستم کانکتیویتال ، عملیات اطفال جراحی (عملیات بی حسی) و تعویض کمان.
 3. اطفال دندانپزشکی: تخصص بررسی و درمان مشکلات دندان‌ ها و جراحی دهان بر روی کودکان را شامل می‌ شود. این تخصص مسئولیت تشخیص ، پیشگیری و درمان بیماران کودکان را به طور کامل بر عهده دارد.
 4. درمان ریشه: این زیر شاخه به بررسی و درمان اختلالات مربوط به ریشه دندان‌ ها می‌ پردازد. این شامل جراحی ریشه، مداخله اندودونتیک و درمان عفونت ریشه است.
 5. ترمیمی: شامل درمان ترمیمی و ترمیم دندان‌ ها می‌ گردد. این زیر شاخه اصلاح طولی، عرضی و عمق سوراخ دندان‌ ها؛ استفاده از پنلتی و ترمیم‌ های مختلف را در بر می‌ گیرد.
 6. بهداشت دهان و دندان: این شاخه به تشخیص، پیشگیری و درمان بیماری‌ های دندان‌ ها، لثه و بافت‌ های ارتباطی فعال در دهان می‌ پردازد.
 7. اتوماسیون دندانپزشکی: این شاخه به بهینه سازی فرآیندها و استفاده از فناوری‌ های رایانه‌ ای و الکترونیکی در دندانپزشکی می‌ پردازد. اتوماسیون دندانپزشکی کار راحت‌ تر، سریع‌ تر و دقیق‌ تر می‌ کند و همچنین کارایی و کیفیت درمان را افزایش می‌ دهد.
 8. ارتودنتیک: ارتودنتیک به تشخیص، پیشگیری و درمان اختلالات بیماری‌ های ارتودنتیک می‌ پردازد. این شاخه بر زیبایی و سازگاری تناسبی دندان‌ ها و فکت‌ ها تأکید دارد.

این تعریف به طور خلاصه نماینده زیر شاخه‌ های مختلف و جنبه‌ هایی از علم دندانپزشکی است. هر یک از این زیر شاخه‌ ها دارای دانش و مهارتهای تخصصی خاص خود هستند و در برخی موارد همکاری با یکدیگر را مشترک دارند تا بهترین درمان برای بیماران فراهم شود.

ویژگی های بهترین کلینیک دندانپزشکی در تهران

ویژگی های بهترین کلینیک دندانپزشکی در تهران

همانطور که می دانید انتخاب بهترین کلینیک دندانپزشکی در تهران می تواند برای برخی از افراد چالش بر انگیز و زمان بر باشد، به همین دلیل پیشنهاد می شود با برخی از معیار های ویژگی‌ های بهترین کلینیک دندانپزشکی آشنا شوید:

 1. تخصص و تجربه: کلینیک دندانپزشکی برتر باید دارای تیمی متخصص و با تجربه باشد که در زمینه های مختلف دندانپزشکی تخصص دارند. اعضای تیم باید دارای تحصیلات و مدارک صحیح باشند و تجربه کافی در انجام روش‌ های مختلف دندانپزشکی داشته باشند.
 2. تجهیزات و فناوری پیشرفته: برترین کلینیک‌ های دندانپزشکی باید همواره از تجهیزات و فناوری های پیشرفته استفاده کنند تا بتوانند خدمات بهتری به بیماران خود ارائه دهند. این شامل تجهیزات تشخیصی مانند دستگاه‌ های رادیوگرافی، دستگاه‌ های اسکنر، لیزر و سایر تکنولوژی های پیشرفته است.
 3. نظافت و بهداشت: بهترین کلینیک‌ های دندانپزشکی باید نکات بهداشتی را رعایت کنند و به نظافت و ضدعفونی کردن تجهیزات و ابزارها توجه کنند. این به عنوان یک نماد اعتماد برای بیماران می‌ تواند عمل کند و خیال آن‌ ها را در خصوص کیفیت خدمات ارائه شده آسوده کند.
 4. رفاه بیمار: یک کلینیک دندانپزشکی برتر باید به راحتی و رفاه بیماران اهمیت بدهد. امکانات مانند اتاق انتظار مدرن و راحت، امکانات پذیرش آنلاین، خدمات رفاهی مانند تلویزیون، فضای باز و آرامش، و موارد دیگر را برای بیماران فراهم کند.
 5. خدمات گسترده: یک رده برتر از کلینیک دندانپزشکی باید خدمات گسترده ای مانند ترمیمی، ایمپلنت، ارتودنسی، جراحی دهان و فک و نگهداری و بهداشت دهان و دندان را در اختیار بیماران قرار دهد.
 6. ارتباطات خوب با بیماران: بهترین کلینیک دندانپزشکی باید دارای تیمی باشد که توانایی برقراری ارتباط عالی با بیماران داشته باشد. فرآیند درمانی باید به صورت واضح توضیح داده شود و پاسخگویی به سوالات و نگرانی های بیماران را در نظر داشته باشد.
 7. قیمت مناسب: در نهایت، بهترین کلینیک دندانپزشکی باید خدمات با کیفیت را با قیمت مناسب ارائه دهد. بیماران باید از ارزش خدمات دریافتی به اندازه وجه پرداختی قانع شوند.

همه این ویژگی ها با یکدیگر ترکیب شده و نقش مهمی در تعیین بهترین کلینیک دندانپزشکی را ایفا می کنند. انتخاب کردن یک کلینیک دندانپزشکی برتر می تواند به شما کمک کند تا درمان های دندانی خود را با اطمینان بیشتری انجام دهید و از سلامت دندان های خود لذت بیشتری ببرید. در ادامه بهترین کلینیک های دندانپزشکی در تهران را به شما معرفی خواهیم کرد، البته برخی از افراد ترجیح می دهند خدمات زیبایی و درمانی دندانی های خود را در مطب شخصی پزشکان و محیط های خلوت تر دریافت کنند، اگر شما هم جزء آن دسته افراد هستید مقاله بهترین جراح دندانپزشک در تهران را مطالعه نمایید.

نکات ضروری در انتخاب بهترین کلینیک دندانپزشکی:

💎داشتن تجربه تجربه کاری و حرفه‌ ای دندانپزشکان تاثیری زیادی در انتخاب بهترین کلینیک دندانپزشکی دارد .
❤️مجهز به تجهیزات به روز مجهز بودن به امکانات و تجهیزات مختلف و به‌ روز دنیا از دیگر موارد انتخاب بهترین کلینیک دندانپزشکی می باشد .
✅رفتار حرفه ای برخورد مناسب و حرفه‌ ای پرسنل می تواند یکی دیگر از عوامل جذب بیماران به کلینیک دندانپزشکی باشد .
⚡انتخاب آگاهانه بهترین کلینیک دندانپزشکی در انتخاب موثرترین درمان نظرات بیماران را مورد توجه قرار می‌دهد. سپس با مشورت با بیماران روش نهایی درمان تعیین می‌ شود.

10 تا از بهترین کلینیک دندانپزشکی در تهران را بشناسید!

کلینیک دندانپزشکی نوین

کلینیک دندانپزشکی نوین

کلینیک نوین یکی از بهترین کلینیک دندانپزشکی در تهران محسوب می شود. این کلینیک دارای بهترین و با تجربه ترین پزشکان و متخصصین است. کلینیک دندانپزشکی نوین دارای تجهیزات بسیار مناسب جهت ارائه خدماتی با کیفیت به مراجعین است. این کلینیک دارای محیطی مناسب و آرام بوده و افراد می توانند برای انجام خدمات دندانپزشکی به این کلینیک مراجعه کنند.

خدمات کلینیک دندانپزشکی نوین:

 • پروتز های دندانی
 • ایمپلنت دندان
 • عصب کشی
 • جرم گیری دندان

آدرس: تهران، خیابان نیاوران، رو به روی خیابان جماران

شماره تماس: 02122837122

کلینیک دندانپزشکی میمنت

کلینیک دندانپزشکی میمنت

کلینیک میمنت یکی از بهترین کلینیک دندانپزشکی در تهران است. این مرکز زیر نظر دکتر محسن میمنت اداره می شود. کلینیک دندانپزشکی میمنت دارای پزشکانی با تجربه و متخصص جهت ارائه بهترین و با کیفیت ترین خدمات بوده و این کلینیک دارای محیطی بسیار آرام و پاکیزه است. کلینیک دندانپزشکی میمنت دارای تجهیزاتی بسیار مناسب و پیشرفته برای ارائه بهترین خدمات به مراجعین می باشد.

خدمات کلینیک میمنت:

 • ایمپلنت
 • انجام خدمات دندانپزشکی اطفال
 • عصب کشی
 • اصلاح طرح لبخند

آدرس: تهران، نیاوران، شمال کاخ، ابتدای پور ابتهاج، نبش خداوردی، لیدوسنتر، طبقه 4

شماره تماس: 02126470460

کلینیک دندانپزشکی تخصصی کامکار

کلینیک دندانپزشکی تخصصی کامکار

کلینیک دندانپزشکی تخصصی کامکار دارای پزشکانی بسیار با تجربه و متخصص می باشد. این کلینیک یکی از بهترین کلینیک دندانپزشکی در تهران محسوب می شود. این کلینیک دارای تیم دندانپزشک بسیار حرفه ای و با تجربه ای است. کلینیک کامکار دارای تجهیزات و دستگاه های بسیار پیشرفته جهت ارائه بهترین و با کیفیت ترین خدمات به افراد بوده و در این کلینیک پروتکل‌ های بهداشتی به خوبی رعایت می شود و از بهترین و مرغوب ترین مواد استفاده می کنند.

خدمات کلینیک دندانپزشکی تخصصی کامکار:

 • ترمیم دندان
 • طرح لبخند
 • کامپوزیت ونیر
 • کاشت ایمپلنت
 • ارتودنسی دندان

آدرس: تهران، شهرک گلستان، بلوار امیر کبیر، بین هاشم زاده و کاشان، پلاک 283، واحد 3

شماره تماس: 02144711177

کلینیک دندانپزشکی پیمان

کلینیک دندانپزشکی پیمان

کلینیک دندانپزشکی پیمان پیشرفته ترین و مناسب ترین تجهیزات را جهت ارائه با کیفیت ترین خدمات به مراجعین دارا است. این کلینیک یکی از بهترین کلینیک دندانپزشکی در تهران بوده و دارای پزشکان و پرسنل بسیار با تجربه جهت ارائه خدمات به مراجعین می باشد. کلینیک دندانپزشکی پیمان در سال 1396 توسط دکتر پیمان کنز و دکتر پیمان قران تاسیس شده و تمامی افرادی که در این کلینیک مشغول فعالیت هستند تمام تلاش خود را می کنند تا بهترین و با کیفیت ترین خدمات را ارائه دهند.

خدمات کلینیک دندانپزشکی پیمان:

 • پروتز و ایمپلنت
 • ارتودنسی
 • جراحی فک و صورت
 • درمان ریشه
 • دندانپزشکی زیبایی
 • دندانپزشکی اطفال

آدرس: تهران، شهرک گلستان، بلوار کاج، بنفشه نهم جنوبی

شماره تماس: 02144741007

کلینیک دندانپزشکی رایا

کلینیک دندانپزشکی رایا

کلینیک دندانپزشکی رایا نیز یکی از بهترین کلینیک دندانپزشکی در تهران می باشد، کلینیک دندانپزشکی رایا دارای تجهیزات و دستگاه های بسیار مناسبی جهت ارائه خدمات با کیفیت به مراجعین است. این کلینیک از مرغوب ترین و با کیفیت ترین مواد برای ارائه خدمات استفاده می نماید. تمامی افرادی که در این کلینیک فعالیت دارند تمام تلاش خود را می کنند تا خدمات خود را با کیفیت بسیار بالایی به افراد ارائه کنند.

خدمات کلینیک دندانپزشکی رایا:

 • لمینت دندان
 • جرم گیری دندان
 • بلیچینگ دندان
 • کامپوزیت

آدرس: تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از ظفر، بلوار اسفندیار، پلاک 62

شماره تماس: 02188203045

کلینیک دندانپزشکی دنیز

کلینیک دندانپزشکی دنیز

کلینیک دندانپزشکی دنیز یکی از بهترین کلینیک دندانپزشکی در تهران بوده که در سال 1391 تاسیس شد. کلینیک دندانپزشکی دنیز تجهیزات بسیار مناسب و پیشرفته برای ارائه بهترین و با کیفیت ترین خدمات به مراجعین دارد. تمامی افرادی که در این کلینیک مشغول فعالیت هستند همه تلاش خود را می کنند تا با کیفیت ترین نتایج را برای مراجعان رقم بزنند. کلینیک دندانپزشکی دنیز دارای کادر درمان بسیار مجرب و متخصص می باشد. افرادی که قصد انجام خدمات دندانپزشکی را دارند می توانند به این کلینیک مراجعه نمایند.

خدمات کلینیک دندانپزشکی دنیز:

 • پروتز های دندانی
 • ایمپلنت دندان
 • جرم گیری دندان
 • عصب کشی

آدرس: تهران، خیایان ولیعصر، خیابان یاران

شماره تماس: 09368200678

کلینیک دندانپزشکی زهره

کلینیک دندانپزشکی زهره

کلینیک دندانپزشکی زهره یکی از بهترین کلینیک دندانپزشکی در تهران محسوب می شود. این کلینیک جزء بهترین کلینیک در تهران بوده و دارای کادر درمان و پزشکان با تجربه و متخصص در زمینه دندانپزشکی هستند. این کلینیک همچنین تجهیزات بسیار پیشرفته و مناسبی برای ارائه بهترین خدمات به افراد دارد. همچنین این کلینیک از مواد بسیار مرغوب و با کیفیت جهت ارائه خدمات به مراجعین استفاده می کند، پس خیالتان از بابت کیفیت خدمات ارائه شده راحت است.

خدمات کلینیک دندانپزشکی زهره:

 • سفید کردن دندان
 • ایمپلنت دندان
 • جراحی فک و صورت
 • درمان ریشه دندان

آدرس: تهران، بالاتر از میدان ولیعصر، رو به روی سینما استقلال

شماره تماس: 02188921596

کلینیک دندانپزشکی مهران

کلینیک دندانپزشکی مهران

کلینیک دندانپزشکی مهران یکی از بهترین کلینیک دندانپزشکی در تهران است، این کلینیک دارای پرسنل و کادر درمان متخصص و با تجربه ای می باشد. کلینیک دندانپزشکی مهران فعالیت رسمی خود را از سال 1385 شروع کرده است. این کلینیک بیش از 15 سال سابقه ارائه خدمات دندانپزشکی در کشور را دارد به همین دلیل در دسته با تجربه ترین ها قرار می گیرد.

خدمات کلینیک دندانپزشکی مهران:

 • جراحی زیبایی دندان و لثه
 • بلیچینگ و پریو لثه
 • ایمپلنت و پروتز دندان
 • درمان ریشه دندان
 • ارتودنسی و کامپوزیت
 • دندانپزشکی اطفال

آدرس: تهران، امیرآباد شمالی، بالاتر از فاطمی، نرسیده به پمپ بنزین، پلاک 1637، طبقه 2

شماره تماس: 02188974554

کلینیک دندانپزشکی فروردین

کلینیک دندانپزشکی فروردین

کلینیک دندانپزشکی فروردین نیز جایگاه ویژه ای در لیست بهترین کلینیک دندانپزشکی در تهران دارند، این کلینیک در سال 1357 تاسیس شده است. کلینیک دندانپزشکی فروردین دارای پرسنل و متخصصین بسیار با تجربه و با مهارتی می باشد که تمامی افراد تلاش خود را می کنند تا خدمات خود را با بهترین کیفیت به مراجعین ارائه دهند، همچنین کلینیک دندانپزشکی فروردین دارای محیطی بسیار آرام و پاکیزه می باشد که برای بسیاری از مراجعان نکته مهمی محسوب می شود.

خدمات کلینیک دندانپزشکی فروردین:

 • ارتودنسی و کامپوزیت
 • رادیولوژی عکس تمام دندانی
 • ایمپلنت و جراحی لثه
 • دندانپزشکی زیبایی و ترمیمی
 • دندانپزشکی اطفال
 • پروتز ثابت و متحرک
 • درمان ریشه دندان

آدرس: خیابان امام خمینی، بین رودکی و پل نواب، کوچه خبازان، پلاک 2

شماره تماس: 02166362334

کلینیک دندانپزشکی آینده

کلینیک دندانپزشکی آینده

کلینیک دندانپزشکی آینده نیز یکی دیگر از بهترین کلینیک دندانپزشکی در تهران بوده و دارای مجوز وزارت بهداشت می باشد. کلینیک دندانپزشکی آینده با هدف ارتقای سلامت دندان و دهان در تهران تاسیس شده است. این کلینیک جزء مجهز ترین کلینیک ها در تهران محسوب می شود و دارای تجهیزاتی مناسب و پیشرفته برای ارائه خدمات با کیفیت به افراد می باشد. در این کلینیک، از مناسب ترین و به روز ترین تجهیزات استفاده می شود.

خدمات کلینیک دندانپزشکی آینده:

 • کامپوزیت
 • جراحی فک و صورت
 • پروتز دندان
 • درمان بیماری های دهان

آدرس: خیابان آزادی، میدان استاد معین، خیابان 21 متری جی، پلاک 252، طبقه 1

شماره تماس: 02166006064

پزشکانی که در لیست فوق نامبرده شدند می توانند به افراد تهران و حومه آن خدمات دندانپزشکی ارائه دهند، با توجه به مخاطبان این مجله پزشکی در تمام کشور عزیزمان پراکنده هستند، پیشنهاد می شود مقاله بهترین کلینیک دندانپزشکی در ایران را نیز مطالعه نمایند.

شایع ترین بیماری های دهان و دندان

یکی از مهم ترین مواردی که تعیین می کند شما در چه زمانی متوجه وجود مشکل در سیستم بدنی خود شوید، این است که با بیماری های شایع و علائم آن ها آشنا باشید. به همین دلیل توصیه می شود درباره سلامت دهان و دندان نیز کوشا باشید و با بیماری ها و مشکلات شایع این بخش از بدنتان آشنا شوید. شایع‌ ترین بیماری‌ های دهان و دندان شامل:

 1. تسوس دندان: تسوس دندان یکی از شایع‌ ترین بیماری‌ های دهان و دندان است که به واسطه تخریب لایه‌ های مینای دندان باکتری‌ ها ایجاد می‌ شود. اگر درمان زمان‌ بندی نشود، ممکن است باعث درد و خراشیدن دندان شود.
 2. التهاب لثه: التهاب لثه یک مشکل شایع است که به واسطه تجمع پلاک و باکتری‌ ها روی لثه‌ ها به وجود می‌ آید. این بیماری می‌ تواند به ترمیمی‌ های دهانی و تلف شدن استخوان‌ های پشتی لثه منجر شود.
 3. خراشیدگی دهان و لبها: خراشیدگی یا زخم‌ ها در دهان و لب‌ ها نیز شایع است. عواملی مانند عفونت‌ ها یا ترمیمی‌ های دهانی نامناسب می‌ توانند باعث ایجاد آن ها شوند.
 4. عفونت‌ های قارچی دهان: عفونت‌ های قارچی دهان نیز یک مشکل شایع است که به واسطه رشد یک‌ سری قارچ در دهان تشکیل می‌ شود. عفونت‌ های قارچی ممکن است باعث خارش، سوزش و التهاب شوند.
 5. انحراف فک و دندان: انحراف فک و دندان نیز یک مشکل شایع است که می‌ تواند به واسطه علل ژنتیکی، لهجه غیرطبیعی زبان، عادات اشتباه و کرنوفیشیال مشکلات به وجود آید.
 6. سیاهی دندان‌ ها: سیاهی دندان می‌ تواند به واسطه ترک خون در داخل دندان، سیگار، نوشیدن چای و قهوه و مصرف برخی داروها رخ دهد. این بیماری می‌ تواند به نداشتن رنگ درستی دندان‌ ها منجر شود.
 7. عفونت ریشه دندان: عفونت ریشه دندان نیز شایع است و به واسطه تخلیه ماده مرم درون دندان به وجود می‌ آید. این عفونت می‌ تواند باعث درد شدید و تورم شود.

مراقبت دندانی و حضور منظم در کلینیک دندانپزشکی می‌ تواند کمک کند تا از ابتلا به بیماری‌ های مشابه جلوگیری شود و سلامت دهان و دندان حفظ شود. باید این مورد را به خاطر داشته باشید که در بازه های زمانی 3 الی 6 ماهه به یک کلینیک دندانپزشکی برای چکاب سلامت دندان های خود مراجعه نمایید، این کار می تواند سبب درمان به موقع مشکلات احتمال و درمان راحت تر آن شود.

شایع ترین بیماری های دهان و دندان

چه زمان به بهترین کلینیک دندانپزشکی مراجعه کنیم؟

بهترین زمان برای مراجعه به یک کلینیک دندانپزشکی، به وابستگی به وضعیت شخصی و نیاز های دندان های فرد است. با این حال، توصیه می‌ شود که به لحاظ پیشگیری و حفظ بهداشت دهان و دندان، به صورت منظم هر شش ماه یک بار به دندانپزشک مراجعه کنید. این مراجعات کمک می‌ کند تا همسویی دندان‌ ها، تشخیص سریع تر مشکلات مورد نیاز و حفظ بهداشت دهان و دندان مورد نظر باشد.

علاوه بر این، مراجعه به کلینیک دندانپزشکی توصیه می‌ شود در صورت وجود هر گونه مشکل درد و تورم در دهان و لثه، شکستگی دندان یا قطع شدگی، خونریزی نا معلوم، مشکلات در بلع یا گوشت خوردن، تغییرات در رنگ دندان‌ ها یا لثه، ایجاد مشکلات در آغاز بلع و گوشت خوردن، و همچنین در صورت داشتن هر گونه علائم دیگری که نگران کننده باشد. بلافاصله به دندانپزشک مراجعه کنید. پس از یک بررسی کامل، دندانپزشک توصیه های لازم را برای درمان مناسب و مناسب می‌ دهد. به طور کلی، استمراری و منظم رفتن به دندانپزشک می‌ تواند به حفظ سلامت دهان و دندان کمک کند و در نهایت از نیاز به درمان های پیچیده تر و دراز مدت جلوگیری کند.

کلام آخر

ما در سایت الو درمان قصد داریم با به اشتراک گذاشتن دانسته های خود درباره انواع بیماری ها و راه های ماندن در مسیر سلامتی به بهبود اوضاع جامعه خود کمک کنیم. به همین دلیل در این مطلب به معرفی 10 تا از بهترین کلینیک دندانپزشکی در تهران پرداختیم و خدمات آن ها را با یکدیگر بررسی نمودیم. امید است این مطلب برای شما مفید واقع شده باشد، مشتاقانه در انتظار مشاهده انتقادات و پیشنهادات شما در انتهای این صفحه هستیم.

4.9/5 - (7 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا