پوست و مو

بهترین دکتر پوست در ایران【سال1402】❤️+ لیست 10 تایی

ما در این مقاله قصد داریم 10 تا از بهترین دکتر پوست در ایران را به شما عزیزان معرفی نماییم. انسان ها باید همواره تلاش کنند تا پوست خود را سالم نگه دارند. وجود پوست هایی که دارای لکه و یا پیری هستند، باعث کاهش زیبایی می شود. همچنین این امر موجب کاهش حس اعتماد به نفس نیز می شود. شما با داشتن تغدیه مناسب و رعایت نکات دیگر می توانید پوستی زیبا و شاداب را به خود هدیه دهید. برای آشنایی بیشتر با انواع بیماری های پوستی و نحوه درمان آن ها، ما را تا پایان این مقاله همراهی کنید.

دکتر پوست کیست؟

در واقع متخصص پوست یا همان درماتولوژیست در حوزه مو، پوست و ناخن تخصص و تبحر دارد. بهترین دکتر پوست در ایران توانایی تشخیص و همچنین درمان انواع بیماری های پوستی را دارد. جالب است بدانید که دکتر پوست با استفاده از ظاهر پوست، می تواند مشکل های کلیه، تیروئید و یا معده را تشخیص دهد. شایان به ذکر است که درماتولوژیست ها توانایی انجام برخی از جراحی ها را دارند. از مهم ترین جراحی هایی که توسط دکتر پوست انجام می شود، می توان به بیوپسی پوست و یا برداشتن کیست اشاره کرد.

بهترین دکتر پوست در ایران توانایی انجام امور زیبایی را نیز دارد. این دسته از متخصصان باید به صورت کامل با انواع بیماری های داخلی بدن آشنا باشند. در واقع دلیل این آشنایی، ارتباط بیماری های داخلی بدن با پوست می باشد. هنگامی که دارای بیماری های داخلی باشید، امکان دارد در پوست خود نیز دچار تغییراتی شوید. به همین علت می توان به وجود برخی از بیماری ها را از روی پوست پی برد.

بهترین دکتر پوست در ایران

خدمات بهترین دکتر پوست در ایران

خدماتی که توسط دکتر پوست ارائه می شود، دارای طیف گسترده ای می باشد. برخی از این خدمات شامل موارد زیر می باشد:

آسیب شناسی پوست: یکی از مهم ترین خدماتی که توسط دکتر پوست انجام می شود، آسیب شناسی پوستی است. در واقع درماتولوژیست در سال های تحصیلی خود به صورت کامل با بیماری های پوستی و روش درمان آن ها آشنایی پیدا کرده است. به همین منظور می تواند به راحتی آسیب های پوستی را تشخیص و بررسی کند. معمولا این دسته از بیماری ها باید به صورت میکروسکوپی بررسی شوند.

خدمات زیبایی: بهترین دکتر پوست در ایران توانایی انجام خدمات زیبایی را برای پوست دارند. معمولا این دسته از خدمات به منظور زیبایی بخشیدن به پوست و جوان سازی آن انجام می شود. دکتر پوست با انجام اقدامات لازم، به پوست زیبایی و شفافیت می بخشد. بوتاکس و لایه برداری، دو نمونه از مهم ترین این نوع خدمات زیبایی می باشند.

خدمات درمانی: این دسته از خدمات به منظور درمان و همچنین پیشگیری انجام می شود. در واقع دکتر پوست برای درمان مشکلات پوستی، از محصولات مراقبتی استفاده می کند. توجه داشته باشید در صورتی که بیماری های پوستی به صورت پیشرفته باشند، دکتر پوست اقدام به جراحی پلاستیک می کند.

خدمات درمانی دکتر پوست که باید بدانید :

⭐درمان جوش، آکنه و اگزما یکی از شایع ترین مشکلات پوستی، آکنه و جوش است که با مراجعه به بهترین دکتر پوست در ایران می توان این مشکل را حل کرد .
✅درمان ویتیلیگو (پیسی) بیماری ویتیلیگو که با نام لک و پیس نیز شناخته می شود یکی از بیماری های پوستی نسبتاً شایع است که با از دست ملانین پوستی و به وجود آمدن لکه های رنگی روی پوست همراه است.
💎درمان پسوریازیس یکی از انواع شایع بیماری های پوستی، بیماری پسوریازیس (Psoriasis) است که نوعی از بیماری های خود ایمنی پوست است.
❤️درمان عفونت قارچی پوست قارچ های پوستی به علل مختلفی ایجاد می شوند و انواع مختلفی دارند.

10 تا از بهترین دکتر پوست در ایران را بشناسید!

دکتر سارا لطفی

دکتر سارا لطفی

دکتر لطفی متخصص پوست، مو و زیبایی می باشند. ایشان عضو انجمن متخصصین پوست ایران می باشند. دکتر لطفی دوره دستیاری خود را در دانشگاه شهید بهشتی گذرانده اند. همچنین ایشان بورد تخصصی پوست، مو و لیزر را نیز دارا می باشند. دکتر لطفی دارای دانش، تجربه و مهارت بالایی در حیطه تخصصی خود می باشند. ایشان دوره آشنایی با لیزر خود را در دانشگاه Houston گذرانده اند. دکتر سارا لطفی جزو یکی از بهترین دکتر پوست در ایران می باشند.

خدمات: 

 • تزریق بوتاکس
 • مزوتراپی
 • هایفوتراپی
 • تزریق چربی

آدرس: تهران، پاسداران، رو به روی برج سفید، بوستان 6، پلاک 135، واحد 4

شماره تماس: 02122579305

دکتر ایمان مومنی

دکتر ایمان مومنی

دکتر مومنی متولد سال 1356 می باشند. ایشان دوره عمومی پزشکی خود را در سال 1382 به پایان رسانده اند. سپس در آزمون تخصصی شرکت کرده و وارد این گرایش شده اند. دکتر مومنی دوره تخصصی خود را در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گذرانده اند. ایشان در کار خود از مواد و همچنین تکنیک های نوین و به روز دنیا استفاده می کنند. دکتر مومنی در کار خود بسیار حرفه ای و دقیق می باشند. دکتر ایمان مومنی جزو یکی از بهترین دکتر پوست در ایران می باشند.

خدمات: 

 • لیزر موهای زائد
 • پلاسماجت
 • اندولیفت لیزری
 • کربوکسی تراپی

آدرس: اصفهان، خیابان توحید میانی، نبش بن بست 12، مجتمع یاس، واحد 201

شماره تماس: 03136269770

دکتر حمید وحیدی

دکتر حمید وحیدی

دکتر وحیدی متخصص و همچنین جراح پوست، مو و زیبایی می باشند. ایشان دوره عمومی پزشکی خود را در سال 1370 به پایان رسانده اند. همچنین مقطع عمومی خود را در دانشگاه تهران گذرانده اند. دکتر وحیدی دوره تخصصی خود را نیز در دانشگاه اهواز گذرانده و در سال 1381 فارغ‌التحصیل شده اند. ایشان عضو سازمان نظام پزشکی ایران می باشند. کد نظام پزشکی ایشان 36101 است. دکتر حمید وحیدی جزو یکی از بهترین دکتر پوست در ایران می باشند.

خدمات:

 • لیفتینگ صورت
 • تزریق چربی
 • کاشت مو
 • جراحی پلک

آدرس: تهران، بالاتر از میدان ونک، خیابان دامن افشار، پلاک 56، کلینیک کوروش

شماره تماس: 02186083064

دکتر پدرام یوسفی

دکتر پدرام یوسفی

دکتر یوسفی متخصص پوست، مو و زیبایی می باشند. ایشان عضو انجمن متخصصین پوست فرانسه می باشند. دکتر یوسفی دارای فلوشیپ جراحی پوست از دانشگاه دکارت پاریس، لیزر و زیبایی از دانشگاه پاریس و  کاشت مو از دانشگاه پیرماری کوری پاریس می باشند. ایشان در کار خود از بهترین تجهیزات و تکنیک ها استفاده می کنند. همچنین دارای تجربه بالایی نیز می باشند. دکتر پدرام یوسفی جزو یکی از بهترین دکتر پوست در ایران می باشند.

خدمات:

 • لیپوماتیک
 • رفع چین و چروک پوست
 • تزریق ژل
 • جراحی سرطان های پوستی

آدرس: اصفهان، چهارراه فلسطین، ابتدای خیابان فردوسی، ساختمان حکیم، طبقه 2، واحد 15

شماره تماس: 03132206651

دکتر سهیل فاتح

دکتر سهیل فاتح

دکتر فاتح جراح و متخصص پوست، مو، زیبایی و همچنین لیزر می باشند. ایشان دارنده بورد تخصصی ناسیونال از دانشگاه تهران می باشند. دکتر فاتح دارای عضویت در آکادمی متخصصین پوست آمریکا می باشند. ایشان عضو سازمان نظام پزشکی ایران می باشند. شماره نظام پزشکی ایشان  94836 است. دکتر فاتح در کار خود دارای حوصله و همچنین تجربه بالایی می باشند. دکتر سهیل فاتح جزو یکی از بهترین دکتر پوست در ایران می باشند.

خدمات:

 • تزریق بوتاکس
 • تزریق چربی
 • تزریق فیلر
 • درمان آکنه

آدرس: تهران، میدان ونک، خیابان آفریقا، بالاتر از چهارراه جهان کودک، کوچه صانعی، پلاک 1، ساختمان پزشکان نور، طبقه 1، واحد 1

شماره تماس: 02188651351

دکتر منصور اصفهانی

دکتر منصور اصفهانی

دکتر اصفهانی متخصص پوست، مو و زیبایی می باشند.ایشان دوره عمومی پزشکی خود را در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گذرانده اند. سپس برای دوره تخصصی وارد دانشگاه علوم پزشکی ایران شده اند. همچنین دارای عضویت در انجمن متخصصین پوست ایران می باشند. دکتر اصفهانی دارنده بورد تخصصی نیز می باشند. ایشان مدیر اسبق گروه پوست در دانشگاه علوم پزشکی ایلام بوده اند. دکتر اصفهانی دارای 12 سال سابقه کاری در این حیطه می باشند. دکتر منصور اصفهانی جزو یکی از بهترین پوست در ایران می باشند.

خدمات: 

 • جوانسازی پوست
 • لیزر درمانی
 • لیفتینگ
 • تزریق ژل

آدرس: تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از دوراهی قلهک، کوچه شهید صدیق، ساختمان روزبه، پلاک 7، طبقه 5، واحد 14

شماره تماس: 02122225560

دکتر محمدحسن حقی

دکتر محمدحسن حقی

دکتر حقی متخصص پوست، مو و زیبایی می باشند. ایشان دوره پزشکی عمومی و تخصصی خود را در دانشگاه علوم پزشکی شیراز گذرانده اند. دکتر حقی دارنده بورد تخصصی نیز می باشند. ایشان دارای 35 سال سابقه کاری در این حیطه می باشند. دکتر حقی بسیار حرفه ای و دقیق می باشند. همچنین در کار خود دارای مهارت و دانش بالایی نیز هستند. دکتر محمدحسن حقی جزو یکی از بهترین دکتر پوست در ایران می باشند.

خدمات: 

 • تزریق بوتاکس
 • لیزر موهای زائد
 • جراحی ضایعات پوستی
 • درمان آکنه

آدرس: شیراز، خیابان شوریده شیرازی (30 متری سینما سعدی)، نبش کوچه 14، ساختمان دژبد، طبقه 2

شماره تماس: 07132333139

دکتر بهزاد بافنده

دکتر بهزاد بافنده

دکتر بافنده متخصص پوست، مو و زیبایی می باشند. ایشان دارای بیش از 10 سال سابقه کاری در این حیطه می باشند. ایشان دوره عمومی پزشکی خود را در دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله گذرانده اند. سپس بعد از پایان دوره عمومی، در آزمون تخصصی شرکت کرده و وارد این گرایش شده اند. دکتر بافنده دوره تخصصی خود را در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گذرانده اند. ایشان در کار خود از اخلاق حرفه ای برخوردار می باشند. دکتر بهزاد بافنده جزو یکی از بهترین دکتر پوست در ایران می باشند.

خدمات: 

 • تزریق چربی
 • لایه برداری با فنول
 • تزریق بوتاکس
 • لیپوماتیک

آدرس: اهواز، خیابان فروردين، بین دی و بهمن، ساختمان پزشکان سما، طبقه 2، واحد 6

شماره تماس: 06133219142

دکتر مریم فردوسی

دکتر مریم فردوسی

دکتر فردوسی متخصص پوست، مو و زیبایی می باشند. ایشان دارای دکترای حرفه ای دندانپزشکی نیز می باشند. دکتر فردوسی عضو سازمان نظام پزشکی ایران می باشند. کد نظام پزشکی ایشان 110001 است. دکتر فردوسی دارای بیش از 18 سال سابقه کاری در این حیطه می باشند. ایشان دارای دانش، مهارت و دقت بالایی در کار خود می باشند. دکتر فردوسی بسیار خوش برخورد و مبانی آداب هستند. دکتر مریم فردوسی جزو یکی از بهترین دکتر پوست در ایران می باشند.

خدمات:

 • درمان آکنه
 • تزریق چربی
 • لیپوماتیک
 • جراحی ضایعات پوستی

آدرس: رشت، گلسار، خیابان 80، پلاک 7

شماره تماس: 01332122019

دکتر لیلا خرازی

دکتر لیلا خرازی

دکتر خرازی متخصص پوست، مو و زیبایی می باشند. ایشان عضو انجمن متخصصین پوست ایران می باشند. دکتر خرازی دارنده بورد تخصصی نیز می باشند. ایشان مقطع پزشکی عمومی خود را در دانشگاه علوم پزشکی سمنان گذرانده اند. سپس در آزمون تخصصی شرکت کرده و در این تخصص پذیرفته شده اند. دکتر خرازی دوره پزشکی تخصصی خود را در دانشگاه شهید بهشتی گذرانده اند. دکتر لیلا خرازی جزو یکی از بهترین دکتر پوست در ایران می باشند.

خدمات:

 • درمان بیماری های پوستی
 • درمان آکنه
 • تزریق بوتاکس
 • جوانسازی پوست

آدرس: کرج، خیابان شهید بهشتی، بین میدان شهدا و چهارراه طالقانی، جنب بانک انصار، ساختمان پزشکان زرین گل، طبقه 2، واحد 6

شماره تماس: 02632268911

انواع بیماری های پوستی

همان طور که در مطالب بالاتر گفته شد، بیماری های پوستی دارای طیف گسترده ای می باشند. هر کدام از این نوع بیماری ها، روش درمان مختص به خود را دارد. برخی از این بیماری ها شامل موارد زیر می باشد:

سرطان پوست: یکی از مهم ترین بیماری های پوست، سرطان پوست می باشد. بهترین دکتر پوست در ایران با تشخیص به موقع این بیماری، می تواند روند درمان را شروع کند. در واقع در طی این بیماری، سلول های پوست بیش از حد مجاز تکثیر می شوند. دکتر پوست باید سعی کند با استفاده از شیمی درمانی، نمونه برداری و داروهای متفاوت این بیماری را کنترل کند.

پسیوریازیس: نام دیگر این بیماری، صدفک می باشد. در واقع این بیماری باعث ریزش و یا رشد سلول های پوستی می شود. صدفک موجب پوسته پوسته شدن پوست می شود. این امر باعث ایجاد ظاهری ناپسند می باشد. جالب است بدانید که این بیماری ریشه ای ژنتیکی دارد. دکتر پوست می تواند با استفاده از داروهای مختلف، این بیماری را کنترل کند.

آکنه: یکی دیگر از بیماری هایی که توسط بهترین دکتر پوست در ایران درمان می شود، آکنه می باشد. در واقع آکنه را می توان با استفاده از نور درمانی، لایه برداری و یا لیزر درمان کرد. جالب است بدانید که در بعضی مواقع برای درمان آکنه، کیست های بزرگ را بر می دارند.

درماتیت: این نوع بیماری، جزو مهم ترین بیماری های پوستی می باشد. درماتیت شامل انواع متفاوتی می باشد. معمولا این بیماری موجب تحریک و یا التهاب پوست می شود. همچنین واکنش های آلرژیک و یا اگزما نیز شامل این بیماری می باشد. دکتر پوست با استفاده از داروهای مختلف می تواند این بیماری را درمان کند.

انواع بیماری های پوستی

ویژگی بهترین دکتر پوست در ایران

دکتر پوست باید سعی کند بیماری های مختلف پوستی را تشخیص بدهد و درمان موثر را شروع کند. همچنین باید بسیار صبور باشد و به صورت دقیق به بیمار خود گوش دهد. درماتولوژیست باید دارای مهارت های ارتباطی بالایی باشد. این امر موجب می شود تا بتواند به راحتی با بیماران خود ارتباط برقرار کند و استرس را از آن ها دور کند. توجه داشته باشید که بهترین دکتر پوست در ایران باید اطلاعات خود را به روز نگه دارد. همچنین از تجهیزات و فناوری های مدرن و نوین دنیا در کار خود استفاده کند.

بهترین دکتر پوست در ایران باید دارای دانش، مهارت و تجربه بالایی داشته باشد. این امر موجب می شود تا بتواند به راحتی بیماری های مختلف را تشخیص بدهد. تشخیص به موقع بیماری، موجب درمان سریع تر و عدم پیشرفته تر شدن بیماری می شود. دکتر پوست باید کار خود را به صورت اصولی انجام دهد. در واقع باید به صورت کلی با آناتومی بدن آشنایی داشته باشد. همچنین با بیماری های داخلی نیز آشنایی داشته باشد و به راحتی و درستی آن ها را تشخیص دهد.

کلام آخر

در واقع پوست یکی از گسترده ترین اعضای بدن می باشد. همچنین به صورت کلی بدن را پوشش داده است و موجب حفاظت از اعضای داخلی بدن می شود. در بعضی مواقع امکان دارد دچار بیماری های پوستی مختلف شویم.این بیماری ها امکان دارد ساده و یا پیچیده باشند. دکتر پوست با تشخیص درست و به موقع می توانر روند درمان را شروع کند. همچنین این دسته از بیماری ها را از بین ببرد.

ما در این مقاله 10 تا از بهترین دکتر پوست در ایران را به شما عزیزان معرفی کردیم. از این که تا انتهای این مقاله با ما همراه بودید، از شما کمال تشکر را داریم. شما عزیزان می توانید انتقادات و پیشنهادات خود را با ما از طریق سایت الو درمان در میان بگذارید.

4.3/5 - (3 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا