پزشکان

بهترین دکتر نفرولوژی در ایران【سال1402】❤️+ لیست 10 تایی

آیا می‌ دانید پزشک نفرولوژیست به ارائه‌ چه خدماتی می‌ پردازد؟ تفاوت پزشک نفرولوژی با اورولوژی در چیست؟ جالب است، بدانید که هر ساله میلیون‌ ها نفر دچار آسیب‌ های کلیه و بیماری‌ های مزمن کلیوی می‌ گردند که باید تحت درمان متخصصان باشند. از آن جهت بهترین دکتر نفرولوژی در ایران با ارائه‌ یک برنامه‌ مدیریتی به خوبی می‌ تواند تمامی اختلالات عملکرد کلیه و تاثیر آن در سایر اندام‌ ها را مورد بررسی و درمان قرار دهد. در ادامه این مقاله با ما همراه باشید تا با متخصصان نفرولوژی بیشتر آشنا شوید و پزشکان ماهر در این زمینه را نیز بشناسید.

بهترین دکتر نفرولوژی در ایران کیست؟

آیا می‌ دانید که بیماری‌ های کلیوی یکی از دوازدهمین عامل اصلی مرگ و میر در سطح جهان هستند. در واقع افرادی که دچار بیماری‌ های مزمن کلیه می‌ گردند، با عوارضی همچون ضعف سیستم ایمنی بدن، کم‌خونی، پوکی استخوان و … روبرو هستند. به همین خاطر در صورت کوچک ترین مشکل در اختلالات کلیوی افراد حتما باید به بهترین دکتر نفرولوژی در ایران مراجعه نمایند. متخصص نفرولوژی که به عنوان پزشک کلیه نیز یاد می کنند، در تشخیص و درمان کلیه و بیماری های مربوط به آن تخصص بالایی داشته و برای مراقبت از کلیه بیماران عالی ترین برنامه درمانی را پیشنهاد می دهند.

بهترین دکتر کلیه در تهران یا همان متخصصان نفرولوژیست به پزشکانی اشاره دارند که در سه مورد دارای تخصص ویژه هستند. آن‌ ها به شناسایی و درمان بیماری‌ هایی که بر روی کلیه‌ ها تاثیر گذاشته می‌ پردازند. علاوه بر آن سایر بیماری‌ هایی را که بر روی فعالیت‌ های دراز مدت و کوتاه مدت کلیه‌ ها تاثیرگذار هستند، را مورد بررسی قرار می‌ دهند.

در واقع بهترین دکتر نفرولوژی در ایران تمامی پیامدهای اختلال فعالیت کلیه‌ ها و بیماری‌ های آن را مورد بررسی قرار داده و پس از تشخیص بیماری سعی در ارائه‌ بهترین راهکارهای درمانی دارد. این پزشکان تمامی مواردی که در رابطه با فشار خون بالا و عدم تعادل الکتریک و مواد معدنی در بدن هستند را درمان کرده و راهکارهای مراقبتی را برای بیماران دیالیزی و پیوند کلیه ارائه می‌ نمایند. پزشک نفرولوژیست فردی است که در حوزه‌ سلامت کلیه به تخصص پرداخته و کمک می‌ کند تا کلیه‌ های فرد دوباره احیا شوند.

بهترین دکتر نفرولوژی در ایران

چرا مراجعه به متخصص نفرولوژی مهم است؟

بهترین دکتر کلیه‌ اطفال در ایران همواره اظهار دارد که افراد جهت اطمینان از سلامتی عملکرد کلیه‌ های خود به صورت دوره‌ ای باید به متخصصان نفرولوژی مراجعه نمایند. در نظر داشته باشید، کلیه‌ ها زمانی که در سلامتی کامل به سر ببرند، موجب حفظ سلامتی سایر اندام‌ های بدن نیز می‌ گردند؛ زیرا کلیه وظیفه‌ بسیار مهمی را بر عهده دارد و آن این است که به حذف مواد زائد، آب اضافی و تمامی سموم و ناخالصی‌ های بدن و خون می پردازند.

علاوه بر آن سدیم و دفع نمک اضافی در خون را تنظیم می‌ نمایند. کلیه ها کمک می‌ کنند تا این سموم اضافی از طریق مثانه و ادرار دفن شود و این تصفیه و دفع یکی از کوچک ترین فعالیت‌ های کلیه در بدن می‌ باشد. زمانی که به بهترین دکتر نفرولوژی در ایران مراجعه نمایید، وی با بررسی عملکرد و ارزیابی کلیه‌ ها اطلاعات لازم در این زمینه را به حضورتان می‌ رساند.

افرادی که دچار فشار خون بالا، چاقی، بیماری‌ های قلبی یا پوکی استخوان و ضعف سیستم ایمنی بدن هستند؛ بهتر است، به صورت دوره‌ ای به چکاپ بروند تا از سلامت کلیه ها مطمئن گردند.

خدماتی که توسط بهترین دکتر نفرولوژی در ایران ارائه می شوند:

❤️ فشارخون بهترین دکتر نفرولوژی در ایران وظیفه نظارت بر فشارخون را بر عهده دارد.
✅تعادل مایعات دکتر نفرولوژی تعادل مایعات و الکترولیت ها در بدن را بر عهده دارد.
💎دیالیز دیالیز یک نوع درمان برای بیماری­‌های کلیوی است که توسط دکتر نفرولوژی انجام می­‌گیرد.
⚡ دارو متخصص نفرولوژی می­‌تواند برای فشار خون یا بیماری­‌های کلیوی دارو تجویز کند.

10 تا از بهترین دکتر نفرولوژی در ایران را بشناسید!

دکتر علی اصغر ذوالقدر

دکتر علی اصغر ذوالقدر

از گزینه‌ های بسیار مناسب به عنوان بهترین دکتر نفرولوژی در ایران می‌ توانیم به دکتر ذوالقدر اشاره کنیم. ایشان در شیراز دارای یک مطب خصوصی می‌ باشد که به ارائه‌ کلیه امور مشکلات کلیوی می‌ پردازند. دکتر ذوالقدر از فوق تخصص کلیه‌ بزرگسالان برخوردار بوده و تخصص داخلی خود را نیز از بهترین دانشگاه علوم پزشکی ایران اخذ کرده است. وی یکی از پزشکان با تجربه‌ ای است که در این زمینه بیش از 31 تجربه‌ پزشکی دارد.

خدمات دکتر علی اصغر ذوالقدر:

 • انواع بیماری های کلیوی
 • دیالیز
 • سنگ کلیه

آدرس: شیراز ،خیابان قدوسی شرقی نبش کوچه 6

شماره تماس: 07136487224

دکتر آزاده صابر

دکتر آزاده صابر

دکتر آزاده صابر با کد نظام پزشکی 102999 یکی از ماهرترین فوق تخصصان کلیه‌ بزرگسالان در زمینه‌ نفرولوژی می‌ باشد. ایشان به ارائه‌ مشاوره‌ تلفنی و آنلاین پرداخته و جزو پزشکان خوش برخورد و با حوصله‌ است. از دیدگاه مراجعان، دکتر آزاده صابر به عنوان بهترین دکتر نفرولوژی در ایران شناخته شده که بیش از 19 سال در این زمینه از تجربه‌ کاری برخوردار است.

خدمات دکتر آزاده صابر:

 • بیماری مزمن کلیه
 • سنگ کلیه
 • عفونت کلیه و تورم آن

آدرس: کرمان، چهار راه طهماسب آباد، ابتدای بلوار جهاد، حدفاصل کوچه 1و 3، ساختمان پزشکان ثامن الحجج

شماره تماس: 09130415691

دکتر محمدرضا اردلان

دکتر محمدرضا اردلان

دکتر محمدرضا اردلان از فلوشیپ فوق تخصصی ایمونولوژی پیوند کلیه از آمریکا برخوردار می‌ باشد. ایشان یکی از ماهرترین فوق تخصصان کلیه‌ بزرگسالان بوده و دارای تخصص داخلی نیز است. دکتر اردلان به عنوان بهترین دکتر نفرولوژی در ایران عضو انجمن نفرولوژی آمریکا بوده و استاد تمام وقت دانشگاه علوم پزشکی تبریز نیز می‌ باشد.

خدمات دکتر محمدرضا اردلان:

 • درمان سنگ کلیه
 • بیماری های عفونتی کلیه
 • سرطان کلیه

آدرس: تبریز، اتوبان نیایش، جنب پل پیشقدم، مرکز سلامت تبریز، طبقه 7

شماره تماس: 04133259211

دکتر بهرام شهریاری

دکتر بهرام شهریاری

دکتر بهرام شهریاری تخصص و تمرکز اصلی خود را بر روی بیماری‌ های کلیه، فشار خون، دیالیز و پیوند کلیه گذاشته است. ایشان دارای بورد تخصصی بیماری‌ های داخلی و فوق تخصص بیماری‌ های پیوند کلیه بوده و در مطب خود به نصب هولتر عشار خون به صورت 24 ساعته می‌ پردازد. وی با بیمارستان اردیبهشت همکاری کرده و به عنوان بهترین دکتر نفرولوژی در ایران و شیراز شناخته شده است.

خدمات دکتر بهرام شهریاری:

 • درمان خون یا پروتئین در ادرار
 • بیماری مزمن کلیه
 • سنگ کلیه
 • عفونت کلیه و تورم آن
 • نارسایی و سرطان کلیه

آدرس: شیراز، خیابان زند، نرسیده به هتل پارس، جنب دفتر هواپیمایی آسمان، ساختمان ولیعصر، طبقه سوم

شماره تماس: 07132326251

دکتر فرزان حیدری

دکتر فرزان حیدری

دکتر فرزان حیدری با بیش از 15 سال تجربه در زمینه‌ تخصص نفرولوژی، دارای فوق تخصص کلیه‌ بزرگسالان بوده و در مطب خود به ارائه‌ انواع خدمات پزشکی در زمینه‌ تشخیص و درمان بیماری‌ های کلیه می‌ پردازد. ایشان با انواع بیمه‌ ها از جمله نیروهای مسلح، خدمات درمانی سلامت و بیمه‌ تامین اجتماعی طرف قرارداد بوده و به ارائه‌ مشاوره به صورت حضوری و آنلاین نیز می‌ پردازد.

خدمات دکتر فرزان حیدری:

 • درمان فشار خون
 • پیوند کلیه
 • دیالیز
 • سنگ کلیه و عفونت های ادراری

آدرس: اصفهان، خیابان آمادگاه، روبه روی داروخانه اصفهان، داخل کوچه، مجتمع پزشکی میلاد طبقه 3 واحد 6

شماره تماس: 03132204099

دکتر علیرضا سلیمانی

دکتر علیرضا سلیمانی

دکتر علیرضا سلیمانی دارای بیش از 31 سال تجربه‌ کاری در حوزه‌ نفرولوژی می‌ باشد. ایشان از تخصص داخلی و فلوشیپ فوق تخصص کلیه‌ بزرگسالان برخوردار بوده و می‌ تواند در مطب خود با کیفیت‌ ترین خدمات پزشکی را در این زمینه به مراجعه کنندگان خود ارائه نماید. ایشان سابقه‌ بسیار درخشانی را در طول چندین سال حوزه‌ کاری خود در کارنامه‌ پزشکی به ثبت رسانده و در میان بیمارانش به عنوان بهترین دکتر نفرولوژی در ایران شناخته می‌ گردد.

خدمات دکتر علیرضا سلیمانی:

 • پیوند کلیه
 • سنگ کلیه
 • بیماری های مزمن
 • فشار خون

آدرس: کاشان، خیابان شهید بهشتی، نبش خیابان شهید زیارتی، مجتمع پزشکان دی، طبقه 4

شماره تماس: 03155580622

دکتر محمدرضا دهستانی مهرجردی

دکتر محمدرضا دهستانی مهرجردی

دکتر دهستانی یکی از بهترین فوق تخصصان کلیه فشار خون و دیالیز در یزد می‌ باشد. ایشان در سال 89 تخصص بیماری‌ های داخلی خود را دریافت کرده و در سال 79 نیز دکترای حرفه‌ ای پزشکی خود را از سوی بهترین دانشگاه علوم پزشکی ایران کسب نمودند. وی در سال 92 یکی از فوق تخصصان بیماری‌ های کلیه بزرگسالان و نفرولوژی شناخته شد. دکتر محمدرضا دهستانی با 24 سال تجربه‌ پزشکی به عنوان یکی از بهترین دکتر نفرولوژی در ایران شناخته شده و در این زمینه تجارب بالایی دارد.

خدمات دکتر محمدرضا دهستانی:

 • سنگ کلیه
 • انواع عفونت های کلیه
 • پیوند

آدرس: یزد، بلوار طالقانی، کوچه زمانی (جنب آزمایشگاه مرکزی)، ساختمان آراد، طبقه 2

شماره تماس: 03531380055

دکتر سعید امیرخانلو

دکتر سعید امیرخانلو

شاید برایتان جالب باشد که بدانید، دکتر سعید امیر خانلو با بیش از 15 سال تجربه‌ کاری به عنوان یکی از بهترین فوق تخصصان کلیه‌ بزرگسالان در گرگان شناخته شده است. ایشان از تجربه و مهارت‌ های بالایی برخوردار بوده و به خوبی می‌ تواند وضعیت بیماران را تشخیص دهد و به بهبود آن‌ ها بپردازد. یکی از ویژگی‌ های شاخص دکتر امیر خانلو پیگیری مستمر او تا رسیدن بیمار به سلامتی کامل است.

خدمات دکتر سعید امیر خانلو:

 • فوق تخصص کلیه
 • فشار خون
 • پیوند
 • سنگ کلیه

آدرس: گرگان، خیابان شالیکوبی، عدالت21، ساختمان پزشکان ویلا، طبقه سوم

شماره تماس: 01732328780

دکتر محسن شکارچی

دکتر محسن شکارچی

دکتر محسن شکاری تخصص داخلی خود را در حوزه‌ پزشکی عمومی از دانشگاه علوم پزشکی ایران کسب نموده و پس از آن موفق به اخذ مدرک دکترای خود در زمینه‌ نفرولوژی بزرگسالان گردید. ایشان از بهترین دکتر نفرولوژی در ایران بوده که در این زمینه سابقه‌ بسیار بالایی نیز دارد و جزو پزشکان با حوصله و خوش برخورد در میان مراجعه کنندگان خود شناخته شده است.

خدمات دکتر محسن شکاری:

 • نظارت بر تعادل مایعات و الکترولیت­‌ها در بدن
 • کنترل فشار خون
 • سنگ کلیه
 • بیماری مزمن کلیه

آدرس: تبریز،خیابان آزادی، ما بین گلگشت و گلباد، ساختمان مهر، طبقه 4

شماره تماس: 04133253167

دکتر احمد سبزواری

دکتر احمد سبزواری

دکتر احمد سبزواری رئیس بخش پیوند کلیه‌ دانشگاه و فوکال پوینت علمی فشارخون استان اردبیل می‌ باشد. او یکی از بهترین فوق تخصصان در زمینه‌ نفرولوژی بوده و جزو پزشکان حاذق، اخلاق‌ مدار و مهربان شناخته شده است. دکتر سبزواری از بهترین دکتر نفرولوژی در ایران می‌ باشد.

خدمات دکتر احمد سبزواری:

 • کنترل فشار خون
 • دیالیز
 • پیوند کلیه
 • بیماری های عفونی کلیه

آدرس: اردبیل، میدان سرچشمه، انتهای کوی معصومین، طبقه فوقانی سونوگرافی دکتر فرهودی زاده

شماره تماس: 04533235950

درمان فشار خون با متخصص نفرولوژی

فشار خون یکی از بیماری‌ های خطرناکی است که اگر کنترل نشود، می‌ تواند منجر به حملات متعددی از جمله حمله‌ قلبی، مغزی و بسیاری از بیماری‌ ها گردد. به همین خاطر افرادی که دارای فشار خون بالایی هستند، حتما باید به بهترین دکتر نفرولوژی در ایران مراجعه کنند. متخصصان نفرولوژیست از بهترین پزشکانی هستند که می‌ توانند به درمان فشار خون بالا و دیابت که دو عامل اصلی در بیماری‌ های کلیه می‌ باشند، رسیدگی نمایند.

معمولا فشار خون توسط متخصصان داخلی کنترل می‌ گردد، اما اگر این بیماری حالت مزمن خود را پیدا کند، حتما باید به بهترین دکتر نفرولوژی در ایران مراجعه کنید. فشار خون می‌ تواند آسیبات زیادی بر کلیه وارد کند که متخصص نفرولوژی معمولا به اینگونه بیماران توصیه می‌ کند، در زندگی به صورت منظم ورزش کنید، سیگار و مشروبات الکلی مصرف نکنید، وزن خود را در حالت تعادل نگه داشته و رژیم غذایی سالم را با نمک کمتر پیش ببرید.

درمان فشار خون با متخصص نفرولوژی

درمان انواع بیماری با بهترین دکتر نفرولوژی در ایران

پزشکان نفرولوژی در طول چندین سال سابقه‌ آموزشی خود با توجه به تخصص بالایی که به دست می‌ آورند، قادر هستند، بسیاری از بیماری‌ های زمینه‌ ای را درمان کنند که می‌ توانیم به بیماری مزمن کلیه، نارسایی حاد کلیه، سنگ کلیه، فشار خون بالا، پیوند و دیالیز کلیه، درمان انواع کیست‌ ها، عفونت مجاری ادراری، عفونت کلیه، درمان بیماری‌ های دیابتی، وجود خون در ادرار، بیماری‌ های گلومرولی، بیماری‌ های توموگرافی، وجود پروتئین در ادرار و … اشاره کنیم. در حقیقت تنها بهترین دکتر نفرولوژی در ایران قادر است، تمام بیماری‌ هایی که در رابطه با کلیه و قسمت تناسلی زنان و مردان می‌ باشد را به خوبی تشخیص داده و درمان‌ های درست را در این زمینه به کار بگیرد.

کلام آخر

کلیه یک عضو بسیار حساس بدن است که وظایف متعددی را بر عهده دارد. آن دسته از افرادی که دچار بیماری‌ های کلیوی هستند، حتما باید توسط بهترین دکتر نفرولوژی در ایران جهت دارو، انجام آزمایش‌ های بالینی و کنترل این عارضه مورد درمان قرار بگیرند. ما در این مقاله سعی کردیم، بهترین پزشکان را برای شما عزیزان لیست کنیم تا در صورت نیاز بتوانید پزشک متخصص خود را پیدا کنید.

امیدوارم نکات ذکر شده برای شما مفید واقع شده باشد. ممنونم که تا انتهای این مطلب با ما همراه بودید، مشتاقانه در انتظاریم تا انتقادات و پیشنهادات مفید شما را در انتهای صفحه الو درمان مشاهده کنیم.

5/5 - (10 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا