بیماری های خون

بهترین کلینیک و کمپ ترک اعتیاد در کرج【سال1402】❤️ + لیست 10 تایی

در این مقاله قصد داریم در رابطه با 10 تا از بهترین کلینیک و کمپ ترک اعتیاد در کرج به گفت و گو بپردازیم؛ زیرا همان طور که می‌ دانید اعتیاد یکی از قدیمی‌ ترین و شایع‌ ترین آسیب‌ های جدی خانواده‌ ها محسوب می‌ شود که تنش‌ های زیادی در جامعه ایجاد کرده و تمام زوایای زندگی فرد را تحت تاثیر قرار می‌ دهد. جالب است بدانید که کلینیک و یا کمپ ترک اعتیاد امروزه نقش بسیار بالقوه‌ ای در میان جوامع داشته و کلیدی برای رهایی انسان از این ناهنجاری اجتماعی است. اگر شما نیز در خانواده‌ خود فردی دارید که درگیر اعتیاد شده است، مطمئنا مطالعه‌ این مقاله می‌ تواند مفید واقع شود. با ما همراه باشید.

منظور از کلینیک ترک اعتیاد چیست؟

متاسفانه باید بگوییم که امروزه اعتیاد به یکی از مسائل بسیار پیچیده و فراگیر در میان جوانان تبدیل شده که کوچک و بزرگ نشناخته و در صورت کوچک ترین تعلل می‌ تواند انسان را درگیر خود کند. زمانی که خانواده‌ ها یک فرد درگیر شده به مواد مخدر داشته باشند، در اولین وهله به فکر بهترین کلینیک و کمپ ترک اعتیاد در کرج خواهند بود. منظور از کلینیک ترک اعتیاد به مراکز تخصصی اشاره دارد که به خوبی می‌ توانند با بهره‌ مندی از علم روانشناسی، روانپزشکی، پزشکی و نورولوژی به این گونه از بیماران کمک کنند.

معمولا در این کلینیک‌ ها، متخصصان به سم‌ زدایی، تشخیص نوع مواد مخدر، درمان شناختی، خانواده درمانی و تجویز دارو می‌ پردازند. از جمله روش‌ های درمانی که در این کلینیک‌ ها مورد استفاده قرار می‌ گیرد، می‌ توانیم به بستری و یا روش‌ های درمانی سرپایی اشاره کنیم. به جرئت می‌ توانیم بگوییم که کلینیک‌ های ترک اعتیاد در پروسه‌ ترک کردن مواد مخدر نقش بسیار حائز اهمیتی دارند و جزو یکی از بهترین مکان‌ ها از لحاظ روحی و روانی برای افراد محسوب می‌ گردند.

در این کلینیک‌ ها افراد با عزم و باوری محکم و به کمک روش‌ های درمانی مناسب به خوبی می‌ توانند از شر این معضل آسیب زننده خود را نجات دهند. مطابق با آمار به دست آمده، بهترین کلینیک و کمپ ترک اعتیاد در کرج توانسته در حوزه‌ ترک دادن افراد درگیر بسیار موفق عمل کند و با ارائه‌ روش‌ های درمانی متفاوت و متناسب با شرایط روحی و جسمی افراد جزو یکی از بهترین مکان‌ ها جهت ترک محسوب می‌ گردند. اگر شما ساکن شهر تهران هستید می توانید از مقاله بهترین کلینیک و کمپ ترک اعتیاد در تهران دیدن کنید.

بهترین کلینیک و کمپ ترک اعتیاد در کرج

نقش بهترین کلینیک و کمپ ترک اعتیاد در کرج

در ادامه قصد داریم به نقش بهترین کلینیک و کمپ ترک اعتیاد در کرج بپردازیم. در حقیقت مراکز ترک اعتیاد جزو ایمن‌ ترین و موثرترین روش‌ ها در جهت کمک به افراد معتاد هستند که در ادامه با شیوه‌ های صحیح این مراکز در جهت ترک بیشتر آشنا می‌ شویم:

تمرکز روی بهبودی: یکی از بهترین مکان‌ هایی که افراد می‌ توانند تمام تمرکز خود را از نظر روحی و روانی بر روی ترک مواد مخدر بگذارند، مراکز و کلینیک‌ های ترک اعتیاد هستند. در حقیقت این کلینیک‌ ها با بهره‌ مندی از روش‌ های علمی و با کمک کادری کاملا دلسوز و حرفه‌ ای در کوتاه‌ ترین زمان ممکن سعی بر آن دارند تا بیماران مراحل را با موفقیت پشت سر بگذارند.

مکانی کاملا ایمن جهت سم‌ زدایی: همان طور که می‌ دانید، مراحل سم زدایی همراه با درد است و فرد در این زمینه با چالش‌ های مختلفی روبرو خواهد شد. در بهترین کلینیک و کمپ ترک اعتیاد در کرج افراد می‌ توانند به کمک کادر حرفه‌ ای مراحل سم زدایی را به صورت تخصصی پیش ببرند. به طوری که افراد در زمان سم زدایی از بدن زیر نظر متخصصین و روانشناسان این کار را انجام داده و پروسه‌ سم‌ زدایی برای آن‌ ها راحت‌ تر صورت می‌ پذیرد.

داشتن برنامه‌ منظم: یکی از اهداف اصلی مراکز ترک اعتیاد طراحی کردن برنامه‌ درمانی، تفریحی و غذایی روتین و منظمی است که همگی سعی دارند، به یک شکلی فرد بهبودی کامل خود را پیدا کرده و به زندگی نرمال خود بازگردد. به طوری که دیگر قصد نداشته باشد، به سراغ مواد مخدر برود.

کمک گرفتن از افراد متخصص: بر خلاف آن چیزی که تصور می‌ کنید، ترک کردن مواد مخدر امر بسیار پیچیده‌ ای بوده و در طول درمان حتما افراد باید از تجربیات و کمک‌ های پزشکان حرفه‌ ای در این زمینه کمک بگیرند؛ زیرا از لحاظ فیزیکی، احساسی و ذهنی کاملا درگیر می‌ باشند و در طول درمان امکان پشیمانی نیز وجود دارد. لذا حتما برای تداوم روند درمان خود به دریافت کمک‌ های حرفه‌ ای احتیاج خواهند داشت.

10 تا از بهترین کلینیک و کمپ ترک اعتیاد در کرج را بشناسید!

کلینیک ترک اعتیاد بهبودی

کلینیک ترک اعتیاد بهبودی

کلینیک ترک اعتیاد بهبودی از مجوز رسمی دانشگاه علوم پزشکی البرز برخوردار بوده و به عنوان یکی از شناخته‌ ترین کلینیک‌ ها و مراکز ترک اعتیاد با هدف بهبودی بیماران شناخته می‌ گردد. سم زدایی اعتیاد در این کلینیک زیر نظر بهترین متخصصان که از جدیدترین روش‌ ها و متدهای درمانی دنیا استفاده می‌ کنند، انجام می‌ گردد. این مرکز شامل پزشکان و پرستاران شبانه‌ روزی و همچنین روانشناسان مجربی است که از دانش و تجربه‌ وافری برخوردار بوده و خدمات بالقوه‌ ای جهت آرامش خاطر و تجربه‌ بهترین ترک اعتیاد برای بیماران ارائه می‌ نمایند.

خدمات:

 • ترک اعتیاد انواع مواد مخدر
 • روانکاوی
 • اعصاب شناختی
 • بستری ترک اعتیاد
 • خانواده درمانی

آدرس: کرج، فردیس، حافظیه، خیابان سعدی، تقاطع گلستان 12

شماره تماس: 09304433997

کلینیک ترک اعتیاد سلامت

کلینیک ترک اعتیاد سلامت

کلینیک ترک اعتیاد سلامت زیر نظر بهترین متخصصان، روانپزشکان و مشاوران به فعالیت می‌ پردازد. در واقع این کلینیک مشاوره و آموزش‌ های فردی و گروهی و همچنین مهارت‌ های زندگی را به افراد ارائه داده و پیشگیری و درمان اعتیاد جزو اصلی‌ ترین تمرکز گروه درمان اعتیاد سلامت و تندرستی در شهر کرج می‌ باشد. به جرئت می‌ توانیم بگوییم که این کلینیک با بهره‌ مندی از کادری مجرب و فضای دلنشین و دوستانه که با مجوز وزارت بهداشت و تحت نظر دانشگاه علوم پزشکی به فعالیت می‌ پردازند، جز بهترین کلینیک و کمپ ترک اعتیاد در کرج محسوب می‌ گردد.

خدمات:

 • درمان اعتیاد با متادون، بوپره نورفین و تنتور اپیوم
 • روان درمانی فردی، گروه درمانی، زوج درمانی، خانواده درمانی
 • ترک سیگار به وسیله دارو درمانی و آموزش تکنیک های مناسب
 • مکان برگزاری دوره های آموزشی در ادارات، دانشگاه ها ،مدارس و …

آدرس: کرج، چهارراه طالقانی، پشت بانک کشاورزی، ساختمان پزشکان طالقانی، طبقه اول

شماره تماس: 02632744511

کلینیک ترک اعتیاد کاج

کلینیک ترک اعتیاد کاج

اگر به دنبال یک مرکز ترک اعتیاد با محیطی بسیار آرام، تمیز و بدون هیچ گونه و آلودگی هستید؛ ما کلینیک ترک اعتیاد کاج را پیشنهاد می‌ کنیم. در واقع این کلینیک در لیست برترین کلینیک‌ های ترک اعتیاد قرار دارد و دلیل آن نیز بهره مندی از بهترین متخصصان و پزشکان ترک اعتیاد می‌ باشد. شما می‌ توانید در کلینیک کاج در کوتاه‌ ترین زمان ممکن زیر نظر مشاوران و روانشناسان مجرب اعتیاد به مواد مخدر خود را ترک کرده و ورق جدیدی از زندگی را به روی خود باز کنید.

خدمات:

 • مشاوره ترک اعتیاد
 • درمان و سم زدایی
 • ارائه بهترین و سریعترین راه برای رهایی از اعتیاد
 • ترک اعتیاد

آدرس: کرج، شهرک سهرابیه، جاده قزل حصار، خ دوم غربی، خ سپیدار یکم

شماره تماس: 09356539494

کلینیک ترک اعتیاد طنین زندگی البرز

کلینیک ترک اعتیاد طنین زندگی البرز

این کلینیک تاکنون توانسته به ترک اعتیاد بسیاری از بیماران زیر نظر کارشناسان و روانشناسان مجرب بپردازد. در واقع طنین زندگی البرز یک مرکز بهبودی و اقامتی میان مدت مصرف‌ کنندگان مواد مخدر می‌ باشد که از یک فضای بسیار دلنشین و عالی برخوردار بوده و در بهترین قسمت کرج تاسیس شده است. در این کلینیک شما می‌ توانید خدمات بالقوه‌ ای را تجربه کنید و دوره‌ سم زدایی بدن نیز زیر نظر پزشکان متخصص و با تجربه صورت می‌ پذیرد.

خدمات:

 • ترک انواع مواد مخدر مانند: شیشه، تریاک، حشیش، ترامادول، متادون و …
 • حضور همیشگی پزشک و روانپزشک
 • مددیار خانواده

آدرس: استان البرز، کرج، پیشاهنگی، شهرک طالقانی شمالی، کوچه اندیشه ۹، پلاک ۹

شماره تماس: 09100561510

کلینیک ترک اعتیاد جهان آرا

کلینیک ترک اعتیاد جهان آرا

اگر به دنبال بهترین کلینیک و کمپ ترک اعتیاد در کرج هستید، مجموعه‌ جهان آرا می‌ تواند یکی از بهترین و مناسب‌ ترین گزین ه‌های روی میز باشد. این مجموعه از مجوزهای لازم برای درمان اعتیاد از سوی سازمان بهزیستی برخوردار می‌ باشد و تمامی پزشکان و روانشناسان این مجموعه با بهره‌ مندی از روش‌ های درمانی تخصصی و با استفاده از شیوه‌ ماتریکس به درمان اعتیاد شیشه و سایر مواد مخدر محرک می‌ پردازند. بهره‌ مندی از روانشناسان با تجربه و برگزاری جلسات و کارگاه‌ های روان‌ درمانی چه به صورت گروهی و چه به صورت فردی، جزو ویژگی‌ های اصلی این مرکز بوده و راه‌ های درمانی این مجموعه بر اساس علوم روانشناختی برای بیماران تعبیه می‌ گردد.

خدمات:

 • درمان اعتیاد به انواع مواد مخدر با استفاده زا شربت اوپیوم و متادون
 • درمان اعتیاد به شیشه و مواد مخدر محرک
 • ارائه مشاوره و راهنمایی های لازم

آدرس: استان البرز، کرج، سه راه گوهردشت، میثم 5، پلاک 3

شماره تماس: 02634445110

کلینیک ترک اعتیاد پویا

کلینیک ترک اعتیاد پویا

کلینیک ترک اعتیاد پویا از سال 1392 در شهر کرج فعالیت خود را آغاز کرده و اینک با 10 سال تجربه‌ تخصصی به عنوان یکی از کلینیک‌ های مجهز در این استان شناخته می‌ شود که از فضای بسیار دلنشین، ساکت و آرام، زیر نظر استادان و اساتید ترک اعتیاد برخوردار می‌ باشد. یکی از ویژگی‌ های این کلینیک دارا بودن از قیمت مناسب برای تمامی اقشار جامعه، کیفیت خدمات بالا، ارائه‌ خدمات به صورت شبانه‌ روزی و درمان‌ های استاندارد می‌ باشد. این مجموعه از باشگاه حمایت از مدد جویان برخوردار است که در آن به بستری رایگان دو شبه و ویزیت رایگان، بستری یک دوره‌ا ی رایگان و کارگاه‌ های آموزشی رایگان می‌ پردازند.

خدمات:

 • ترک اعتیاد به انواع مواد مخدر مانند: هروئین، شیشه، تریاک، متادون، کوکائین الکل و …
 • ترک اعتیاد به انواع مواد توهم زا مانند اکستازین و …
 • درمان های مربوط به روانشناسی
 • خدمات مددکاری و روانشناسی

آدرس: کرج، بلوار طالقانی شمالی، روبروی پارک شرافت، ابتدای خیابان بهار، پلاک 92

شماره تماس: 02632281944

کلینیک ترک اعتیاد ندای آرامش

کلینیک ترک اعتیاد ندای آرامش

کلینیک ترک اعتیاد ندای آرامش از مجوز اداره‌ کل سازمان بهزیستی استان البرز برخوردار بوده و یکی از مراکز بهبودی و اقامتی میان مدت مصرف کنندگان مواد مخدر در این شهر می‌ باشد. این کلینیک با مشاوره‌ رایگان به خوبی می‌ تواند شما را در زمینه‌ ترک اعتیاد راهنمایی کرده و در لیست زمره ترین کلینیک‌ های ترک اعتیاد مواد مخدر قرار دارد. به جرئت می‌ توانیم بگوییم که ندای آرامش با بهره‌ گیری از پزشکان متخصص و راه‌ های درمانی متفاوت جزو بهترین کلینیک و کمپ ترک اعتیاد در کرج است.

خدمات:

 • مشاوره خانواده
 • پیاده سازی و تفسیر تست های درمانی
 • مشاوره اعتیاد
 • ترک اعتیاد

آدرس: کرج، هشتگرد، چهارباغ، میدان امام خمینی، خیابان مریم، بلوار خلیج فارس، انتهای بوستان نهم

شماره تماس: 02644564137

کلینیک ترک اعتیاد خدادوست

کلینیک ترک اعتیاد خدادوست

کلینیک ترک اعتیاد خدا دوست یک مرکز بازپروری بوده که زیر نظر جناب آقای خدادوست اداره می‌ شود. در این کلینیک شما می‌ توانید به انواع خدمات روان درمانی و مشاوره بپردازید. مشاوره خانواده‌ های بیماران نیز زیر نظر مجرب‌ ترین متخصصان، روانپزشکان و روانشناسان صورت می‌ پذیرد و مطابق با وضعیت جسمی و سلامتی هر بیماری یک روش درمانی متفاوت اخذ می‌ گردد.

خدمات:

 • ترک اعتیاد به انواع مواد مخدر مانند شربت، قرص و سایر مواد مخدر
 • سم زدایی و مددکاری
 • روان درمانی و مشاوره با بیمار
 • مشاوره

آدرس: 02632813073

شماره تماس: کرج، بلوار هفت تیر، چهار راه مصباح، کوچه عظیمی، پلاک 321

کلینیک ترک اعتیاد اکسیرپاکی

کلینیک ترک اعتیاد اکسیرپاکی

مرکز ترک اعتیاد اکسیرپاکی زیر نظر بهترین متخصصان ترک اعتیاد به فعالیت پرداخته و برای سم زدایی و سایر درمان های روان شناختی از  روش های کاملا علمی استفاده می کند. این کلینیک در استان البرز بیشتر از 25 سال سابقه ارائه فعالیت داشته و از سوابق بسیار درخشانی برخوردار می باشد. اگر می خواهید بدون هیچ گونه ناراحتی، درد و خماری در عرض یک هفته به ترک مواد اعتیاد بپردازید، ما به شما اکسیرپاکی را پیشنهاد می نماییم.

خدمات:

 • مشاوره و روانشناسی
 • عدم وابستگی دارویی بعد از ترک
 • پیگیری پس از درمان
 • ترک انواع مواد مخدر

آدرس: کرج، خیابان مظاهری به سمت میدان شهدا، جنب قنادی گلستان، نبش کوچه احمدی

شماره تماس: 02632242647

کلینیک ترک اعتیاد ارمغان

کلینیک ترک اعتیاد ارمغان

کلینیک ترک اعتیاد ارمغان از سال 1386 فعالیت خود را آغاز کرده و اکنون به عنوان بهتریک کلینیک و کمپ ترک اعتیاد در کرج شناخته می شود. این مرکز زیر نظر مسئولیت فنی و مدیریت دکتر فرزام اسدی اداره شده و تمرکز خود را بر روی درمان علمی و همه جانبه بیماری اعتیاد گذاشته است. تاکنون درصد قابل توجهی از مراجعان به راحتی و بدون درد و خماری به ترک مواد محرک پرداخته و نتیجه مثبت این مرکز را دیده اند.

خدمات:

 • ارائه دارو به بیماران
 • تست اعتیاد
 • بستری در مراکز پزشکی
 •  بستری در مراکز اقامتی میان مدت
 • سم زدایی
 • مشاوره تلفنی
 •  مجهز بودن مرکز به کتابخانه عمومی و ارائه کتاب به مراجعین

آدرس: کرج، میدان شهدا، بعد از بانک سینا، ساختمان شهدا، پلاک ١٤٢، طبقه دوم

شماره تماس: 02632242388

روش های درمانی بهتریک کلینیک و کمپ ترک اعتیاد در کرج

مطابق با نظر متخصصان ترک اعتیاد، هر فردی به روش های درمانی خاصی نیاز دارد تا طبق شرایط و وضع جسمانی خود بهترین راهکارهای درمانی را تجربه کند. در ادامه به برخی از این روش ها می پردازیم:

بستری کردن بیمار: زمانی که متخصصان تصمیم می‌ گیرند، افراد درگیر شده با اعتیاد را بستری کنند، در این حالت به خوبی می‌ توانند برنامه‌ های درمانی مشخص و معینی را برای آن‌ ها در نظر گرفته و تمامی حالات اعتیاد فرد را مورد بررسی قرار دهند. در تمام مدت بستری افراد در یک مکان عاری از هر گونه مواد مخدر قرار گرفته و مطابق با ساعات تعیین شده توسط پزشک مراقبت‌ های درمانی و پزشکی به وی تعلق می‌ گیرد. یکی از بهترین مزایای مراجعه به بهترین کلینیک و کمپ ترک اعتیاد در کرج استفاده از شیوه‌ بستری کردن است که در این صورت برای آن دسته از افرادی که علاوه بر اعتیاد مزمن با اختلالات ذهنی و رفتاری نیز مبارزه می‌ کنند، کاملا سودمند می‌ باشد.

سرپایی: روش درمانی سرپایی همانند بستری کردن کاملا موثر و سودمند است؛ اما در این روش فرد می‌ تواند در خانه‌ خود حضور داشته باشد و فعالیت‌ های اجتماعی و کاری او مختل نگردد و در ساعات مشخص شده در جلسات درمانی حضور پیدا می‌ کند. معمولا این روش برای آن دسته از بیمارانی که از اعتیاد خفیف برخوردار هستند و کاملا مصمم و برنامه ریزی شده قصد ترک کردن اعتیاد خود را دارند، پیشنهاد می‌ شود.

بهترین کلینیک و کمپ ترک اعتیاد در کرج

کلام آخر

از شما عزیزان سپاسگزاریم که ما را تا انتهای این مقاله همراهی کردید، سایت الو درمان سعی بر این داشته تا شما را با بهترین کلینیک و کمپ ترک اعتیاد در کرج آشنا کند. امیدواریم مطالب گفته شده برای شما مفید واقع شده باشد، در صورت داشتن هر پیشنهاد انتقاد می توانید از طریق سایت با ما در میان بگذارید.

5/5 - (10 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا