دندانپزشک

بهترین دکتر لثه در ایران【سال1402】✅+ لیست 10 تایی

ما در این مقاله قصد داریم 10 تا از بهترین دکتر لثه در ایران را به شما عزیزان معرفی نماییم. لثه ها تاثیر زیادی در سلامت بدن انسان دارند. کلیه اعضای بدن به یک دیگر مرتبط می باشند. به همین دلیل سلامت همه اعضای بدن مهم می باشد. جالب است بدانید که سلامت لثه ها موجب جلوگیری از ایجاد بیماری های قلبی و یا عروقی می شود. شما با حفظ سلامت لثه های خود می توانید از ایجاد بیماری های مختلف جلوگیری کنید. همچنین متخصص لثه می تواند این دسته از بیماری ها را شناسایی و درمان کند. برای آشنایی بیش تر با بیماری های لثه و انواع آن، ما را تا پایان این مقاله همراهی کنید.

دکتر لثه کیست؟

در واقع متخصص لثه می تواند بیماری های مربوط به لثه را شناسایی، کنترل و درمان کند. بهترین دکتر لثه در ایران برای انجام این کار آموزش های لازم و ضروری را می بیند. دندانپزشکان عمومی می توانند بعد از پایان دوره دندانپزشکی عمومی خود، در آزمون تخصصی شرکت کنند. سپس بعد از قبولی در آزمون، وارد این حوزه شوند. دندانپزشکان در طی 3 الی 4 سال با کلیه بیماری های لثه و همچنین روش درمان آن ها آشنا می شوند.  جالب است بدانید که متخصصین لثه در حوزه کاشت ایمپلنت نیز تخصص و تبحر دارند.

همان طور که بهترین دکتر لثه در ایران در زمینه ارائه خدمات زیبایی و درمانی لثه تخصص دارد. همچنین در موارد اضطراری و لازم از جراحی لثه استفاده می کنند. توجه داشته باشید که در صورت داشتن بیماری هایی نظیر دیابت، قلبی و یا بارداری بهترین دکتر لثه در تهران را از آن مطلع کنید. همان طور که در مطالب بالاتر گفته شد، لثه به صورت کامل با بقیه اعضای بدن در ارتباط می باشد.

بهترین دکتر لثه در ایران

بیماری های لثه

بیماری های لثه ای دارای طیف گسترده ای می باشند. همچنین بروز این نوع بیماری هایی با علامت ها و نشانه هایی همراه است. بوی بد دهان، خون ریزی لثه، تعییر رنگ لثه و التهاب لثه از مهم ترین نشانه های بیماری های لثه ای می باشد. بهترین کلینیک دندانپزشکی در ایران یکی از شایع ترین بیماری های لثه ای، عفونت لثه می باشد. بهتر است در صورت وجود این بیماری، سریعا به دکتر لثه مراجعه کنید. در صورتی که این بیماری پیشرفته نباشد، دندانپزشک می تواند با جرم گیری عمقی، عفونت را از بین ببرد.

برخی از ویژگی های بهترین دکتر لثه در ایران:

💎داشتن سابقه و تجربه کافی بهترین دکتر لثه در ایران باید در زمینه تخصص خود تجربه و سابقه خوبی داشته باشند.
❤️اطلاعات بروز بهترین دکتر لثه باید همیشه در تلاش باشد تا اطلاعات خود را بروز کنند تا مراجعه کنندگان از خدماتی که انجام می دهند رضایت کافی داشته باشند.
✅پاسخگویی صبورانه پاسخگویی به تمامی سوالات مراجعه کنندگان در طول درمان
⭐استفاده از بروزترین تکنیک ها بهترین دکتر لثه در ایران باید از بروزترین تکنیک ها و پیشرفته‌ ترین دستگاه ها استفاده کنند.

10 تا از بهترین دکتر لثه در ایران را بشناسید!

دکتر حسین برجیان

دکتر حسین برجیان

دکتر برجیان جراح دندانپزشک و همچنین ایمپلنتولوژیست می باشند. ایشان دارای مسترشیپ دندانپزشکی زیبایی از دانشگاه نیویورک و فلوشیپ لیزر دندانپزشکی از دانشگاه جنوای ایتالیا می باشند. دکتر برجیان مقطع دکترای خود را در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گذرانده اند. همچنین کتاب های زیادی را در زمینه لیزر دندانپزشکی تالیف نموده اند. ایشان عضو سازمان نظام پزشکی ایران می باشند. کد نظام پزشکی ایشان 151612 است. دکتر حسین برجیان جزو یکی از بهترین دکتر لثه در ایران می باشند.

خدمات:

 • جراحی لثه
 • جراحی دهان
 • ایمپلنت دندان
 • اصلاح طرح لبخند

آدرس: اصفهان، چهارراه حکیم نظامی، خیابان حکیم نظامی، نرسیده به مهرداد، مجتمع نجم، طبقه 2

شماره تماس: 09335810446

دکتر احسان بیرنگ

دکتر احسان بیرنگ

دکتر بیرنگ ایمپلنتولوژیست و همچنین متخصص جراحی لثه می باشند. ایشان دارنده فلوشیپ فوق تخصصی ایمپلنت های دندانی می باشند. دکتر بیرنگ مدرس دوره های پیشرفته ایمپلنت نیز می باشند. ایشان عضو بنیاد نخبگان هستند. همچنین دکتر بیرنگ عضو هیات مدیره انجمن پریودنتولوژی ایران نیز می باشند. ایشان در کار خود دارای مهارت و دقت بالایی می باشند. دکتر احسان بیرنگ جزو یکی از بهترین دکتر لثه در ایران می باشند.

خدمات:

 • ایمپلنت دندان
 • جراحی لیفت لثه
 • پروتز دندان
 • لمینت دندان

آدرس: تهران، زعفرانیه، خیابان مقدس اردبیلی، خیابان پسیان جنوبی، پلاک 14، برج الماس، طبقه 1، واحد 14

شماره تماس: 02126355429

دکتر عاطفه توانگر

دکتر عاطفه توانگر

دکتر توانگر متخصص بیماری های دهان، فک و صورت می باشند. ایشان دوره عمومی دندانپزشکی خود را در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان سپری کرده اند. همچنین پس از پایان این دوره، در آزمون تخصصی شرکت کرده و وارد این گرایش تخصصی شده اند. دکتر توانگر دارنده بورد تخصصی نیز می باشند. ایشان عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان می باشند. همچنین دکتر توانگر دارنده فلوشیپ لیزر دندانپزشکی نیز می باشند. دکتر عاطفه توانگر جزو یکی از بهترین دکتر لثه در ایران می باشند.

خدمات: 

 • بلیچینگ دندان
 • جراحی لثه
 • جراحی فرانکتومی
 • درمان سرطان دهان

آدرس: اصفهان، سه راه شیخ مفید، مجتمع کسری، طبقه 2، واحد 8

شماره تماس: 03136650439

دکتر علی قمری

دکتر علی قمری

دکتر قمری متخصص جراحی لثه و همچنین ایمپلنتولوژیست می باشند. ایشان دوره عمومی دندانپزشکی خود را در دانشگاه شهید بهشتی گذرانده اند. سپس برای دوره تخصصی وارد دانشگاه همدان شده اند. ایشان دارنده بورد تخصصی پریودانتیکس نیز می باشند. همچنین دارای بیش از 10سال سابقه کاری در این حیطه می باشند. دکتر علی قمری جزو یکی از بهترین دکتر لثه در ایران می باشند.

خدمات: 

 • ایمپلنت دندان
 • جراحی لثه
 • درمان تحلیل لثه
 • جراحی پیوند لثه

آدرس: تهران، بلوار آیت الله کاشانی، نرسیده به خیابان مهران، ساختمان مهر، پلاک 91، طبقه 3، واحد 9

شماره تماس: 02144092889

دکتر فرهاد اسماعیلی

دکتر فرهاد اسماعیلی

دکتر اسماعیلی ایمپلنتولوژیست می باشند. ایشان مدرس دانشگاه آزاد می باشند. همچنین دارای بیش از 18 سال سابقه کاری در این حیطه می باشند. دکتر فرهادی در آکادمی های علمی و پژوهشی سراسر جهان عضو می باشند. ایشان از مدرن ترین و نوین ترین تجهیزات و ابزارها در کار خود استفاده می کنند. همچنین بسیار خوش برخورد و مبانی آداب می باشند. دکتر فرهاد اسماعیلی جزو یکی از بهترین دکتر لثه در ایران می باشند.

خدمات:

 • ایمپلنت دندان
 • جراحی لثه
 • جراحی دندان نهفته
 • درمان ریشه دندان

آدرس: اصفهان، خیابان چهارباغ بالا، رو به روی کارخانه زمزم، کوی کاویان، مجتمع کوه نور، واحد 44

شماره تماس: 03136205769

دکتر شهریار الیاهو

دکتر شهریار الیاهو

دکتر الیاهو متخصص جراحی لثه می باشند. ایشان دارنده دکترای حرفه ای دندانپزشکی نیز هستند. دکتر الیاهو عضو سازمان نظام پزشکی ایران می باشند. کد نظام پزشکی ایشان 85221 است. دکتر الیاهو دارای تجربه و تخصص بالایی در کار خود می باشند. ایشان از تکنیک و فناوری های به روز و مدرن در کار خود استفاده می کنند. دکتر شهریار الیاهو جزو یکی از بهترین دکتر لثه در ایران می باشند.

خدمات: 

 • ایمپلنت دندان
 • پر کردن دندان
 • جراحی لثه
 • جراحی لیفت لثه

آدرس: تهران، میدان ونک، خیابان ملاصدرا، بعد از شیخ بهایی، بعد از کوچه گلدشت، پلاک 207، ساختمان پزشکان سحر، طبقه 5، واحد 20

شماره تماس:  09371010477

دکتر مرضیه کیخایی

دکتر مرضیه کیخایی

دکتر کیخایی متخصص جراحی لثه می باشند. ایشان عضو سازمان نظام پزشکی ایران می باشند. شماره نظام پزشکی ایشان 123143 است. دکتر کیخایی دارنده بورد تخصصی جراحی لثه نیز می باشند. ایشان دکترای حرفه ای دندانپزشکی را نیز دارا می باشند. دکتر کیخایی عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی شیراز می باشند. دکتر مرضیه کیخایی جزو یکی از بهترین دکتر لثه در ایران می باشند.

خدمات: 

 • جراحی لثه
 • جراحی پیوند لثه
 • جراحی لیفت لثه
 • ایمپلنت دندان

آدرس: شیراز، خیابان قصرالدشت، قم آباد، دانشکده دندانپزشکی

شماره تماس: 07136280112

دکتر ندا نصر

دکتر ندا نصر

دکتر نصر متخصص جراحی لثه می باشند. ایشان دارنده دکترای حرفه ای دندانپزشکی نیز می باشند. دکتر نصر عضو سازمان نظام پزشکی ایران می باشند. کد نظام پزشکی ایشان 104019 است. دکتر نصر دارای بیش از 19 سال سابقه کاری در این حیطه می باشند. ایشان از ابزارها و تجهیزات به روز دنیا در کار خود استفاده می کنند. دکتر ندا نصر جزو یکی از بهترین دکتر لثه در ایران می باشند.

خدمات: 

 • جراحی لثه
 • جراحی لیفت لثه
 • ایمپلنت دندان
 • جراحی دندان نهفته

آدرس: شیراز، خیابان قصرالدشت، کوچه 54، کلینیک گلبرگ، طبقه 3، واحد 35

شماره تماس: 07136280499

دکتر لیلا گل پسند حق

دکتر لیلا گل پسند حق

دکتر گل پسند متخصص جراحی لثه می باشند. ایشان دارنده دکترای حرفه ای دندانپزشکی نیز می باشند. دکتر گل پسند عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور می باشند. ایشان دارای عضویت در سازمان نظام پزشکی ایران می باشند. کد نظام پزشکی ایشان 74404 است. ایشان در کار خود تبحر و تخصص زیادی دارند. همچنین از بهترین مواد در کار خود استفاده می کنند. دکتر لیلا گل پسند حق جزو یکی از بهترین دکتر لثه در ایران می باشند.

خدمات: 

 • جراحی دندان
 • جراحی لثه
 • ایمپلنت دندان
 • جراحی لیفت لثه

آدرس: اهواز، کیانپارس، بین خیابان 8 و 9 شرقی، جنب بانک پارسیان، مجتمع جاودانه، طبقه 4، واحد 15

شماره تماس: 06133377313

دکتر فاطمه مولودی

دکتر فاطمه مولودی

دکتر مولودی متخصص جراحی لثه می باشند. ایشان دکترای حرفه ای دندانپزشکی را نیز دارا می باشند. دکتر مولودی عضو سازمان نظام پزشکی ایران می باشند. کد نظام پزشکی ایشان 112964 است. ایشان بسیار حرفه ای می باشند. همچنین در کار خود از دقت و دانش بالایی برخوردار می باشند. دکتر فاطمه مولودی جزو یکی از بهترین دکتر لثه در ایران می باشند.

خدمات: 

 • جراحی لثه
 • ایمپلنت دندان
 • جراحی پیوند لثه
 • جراحی لیفت لثه

آدرس: شیراز، خیابان قصرالدشت، نبش کوچه 57، ساختمان الماس، طبقه 5، واحد 505

شماره تماس: 07112273340

علل بیماری های لثه

همان طور که در مطالب بالاتر گفته شد، بیماری های لثه ای علت های متفاوتی دارند. برخی از مهم ترین این علل ها شامل موارد زیر می باشد:

سیگار و دخانیات: همان طور که می دانید، مصرف سیگار از مهم ترین عامل ایجاد بیماری های لثه ای می باشد. جالب است بدانید که مصرف سیگار و دخانیات موجب زردی و پوسیدگی دندان ها نیز می شود. همچنین امکان دارد درگیر بیماری هایی قلبی، ریوی و یا سرطان شوید. بهتر است در صورت به وجود آمدن بیماری های لثه ای سریعا به بهترین دکتر لثه در ایران مراجعه کنید.

باکتری: در  هنگامی که بهداشت دهان و دندان های خود را رعایت نکنید، بستری مناسب برای ایجاد جرم و باکتری های مختلف ایجاد می کنید. این دسته از باکتری به مرور زمان موجب پوسیدگی دندان ها و یا ایجاد بیماری های لثه ای می شوند. برای جلوگیری از ایجاد این مشکل باید سعی کنید روزانه و به صورت مرتب از مسواک و نخ دندان استفاده کنید.

عوامل ژنتیکی: برخی از افراد به صورت وراثتی و ارثی مستعد بیماری های لثه ای می باشند. بهتر است برای جلوگیری از پیشرفت و یا ایجاد این نوع بیماری ها، به صورت دوره ای چکاپ انجام دهید. شما می توانید این چکاپ را توسط بهترین دکتر لثه در ایران انجام دهید.

استرس: داشتن استرس و تنش های روانی موجب ایجاد بیماری های زیادی از جمله بیماری های روحی و جسمی برای بدن انسان می شوند. به همین منظور باعث ایجاد بیماری های لثه ای نیز می شوند. بهتر است سعی کنید تنش های روانی را از خود دور کنید.

علل بیماری های لثه

انواع جراحی لثه

کلیه جراحی های لثه که توسط بهترین دکتر لثه در ایران انجام می شود، به دو دسته زیبایی و درمانی تقسیم می شوند. برخی از انواع این جراحی ها شامل موارد زیر می باشد:

کانتورینگ لثه: این نوع جراحی، جزو جراحی های زیبایی لثه محسوب می شود. نام دیگر این جراحی، لیفت لثه می باشد. در طی این عمل جراحی، اندازه و ظاهر لثه را تغییر می دهند. با استفاده از این عمل جراحی می توان فرم لثه را تغییر داد. همچنین باعث از بین بردن لبخند لثه ای می شود.

جراحی فرنکتومی: بهترین دکتر لثه در ایران، در طی این عمل جراحی فرنوم لب را بر می دارد. در اصطلاح پزشکی به قسمت داخلی لب که به بافت لثه متصل شده است، فرنوم می گویند. این زائده برای بعضی افراد، بسیار بزرگ می باشد. دکتر لثه می تواند با استفاده از جراحی، این زائده را بردارد.

جراحی دندان نهفته: برخی از دندان ها به صورت نهفته در لثه باقی می مانند و خارج نمی شوند. برای مثال دندان عقل بسیاری از افراد به صورت نهفته در لثه باقی می ماند.

کلام آخر

لثه جزو یکی از مهم ترین اعضای بدن انسان می باشد. این امر موجب می شود تا از آن مراقبت ویژه ای شود. بیماری های لثه ای شامل طیف گسترده ای می باشند. برخی از این بیماری ها ریشه وراثتی دارند. همچنین برخی دیگر از آن ها اکتسابی می باشند. مهم ترین عامل جلوگیری از ایجاد بیماری های لثه ای، رعایت بهداشت دهان و دندان ها می باشد. شما باید سعی کنید به صورت مرتب از مسواک و نخ دندان استفاده کنید. همچنین در صورت بروز این نوع بیماری ها در اسرع وقت به متخصص لثه مراجعه کنید.

ما در این مقاله 10 تا از بهترین دکتر لثه در ایران را به شما عزیزان معرفی کردیم. از این که تا انتهای این مقاله با ما همراه بودید، از شما کمال تشکر را داریم. شما عزیزان می توانید انتقادات و پیشنهادات خود را با ما از طریق سایت الو درمان در میان بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا